Illinois Institute of Technology

Illinois Institute of Technology

Illinois Institute of Technology

Введення

Розташований у великому глобальному місті Чикаго, Illinois Tech – це приватний дослідницький університет вищого рівня національного рейтингу з програмами з інженерії, інформатики, архітектури, дизайну, науки, бізнесу, гуманітарних наук і права. Як єдиний всеосяжний університет Чикаго, орієнтований на технології, Illinois Tech пропонує бакалавра наук, магістра наук, професійного магістра та доктора філософії. ступенів, а також сертифікатів у затребуваних сферах STEM та інших сферах інновацій. Варіанти включають особисті, гібридні та онлайн-курси. Студенти бакалаврату можуть брати участь у програмах подвійного диплому та програмах підготовки до медичної допомоги, а також у прискореній магістерській програмі Illinois Tech, яка дозволяє їм отримати ступінь як бакалавра, так і магістра всього за п’ять років.

Технічний університет Іллінойсу — єдиний університет, який пропонує всім студентам програму Elevate. Elevate гарантує, що студенти беруть участь у практичних заняттях — стажуваннях, дослідженнях, конкурсах, навчанні на виїзді, коротких курсах, орієнтованих на кар’єру, тощо — що дає їм змогу оволодіти навичками двадцять першого століття, яких прагне роботодавець. Elevate також гарантує, що студенти отримають персоналізоване академічне та кар’єрне наставництво від команди консультантів і унікальну готовність до кар’єри після закінчення навчання.

Illinois Tech займає перше місце в Іллінойсі серед приватних коледжів за рентабельністю інвестицій (після допомоги, PayScale) і займає 44 місце в рейтингу найкращих шкіл у Сполучених Штатах (US News & World Report). Випускники Illinois Tech досягають 92,8% рівня працевлаштування протягом шести місяців після закінчення навчання (клас 2021). Серед її випускників – винахідник стільникового телефону, піонер технології штрих-кодів, головний науковий співробітник Amazon Alexa та інші лідери.

Студентам подобається вчитися та жити в історичному кампусі всього за кілька хвилин від центру Чикаго, який пропонує можливості для спілкування, стажування та кар’єрного зростання. Менш ніж за милю від приголомшливих пляжів озера Мічиган кампус Іллінойського технічного університету був визнаний «одним із найкрасивіших кампусів коледжів Америки». Студенти Illinois Tech приїжджають з більш ніж 106 країн і всіх 50 штатів.

Візові вимоги

Розташування

  • West 35th Street,10, 60616, Chicago

Запитання