IESDE School of Management

IESDE School of Management

IESDE School of Management

Введення

Про IESDE

The Інститут перспективних досліджень в галузі управління (IESDE) Це набагато більше, ніж школа, що спеціалізується на старших управління бізнесом: простір, щоб перетворити життя, професію, кар'єру, бізнес і навколишнє середовище підприємців і менеджерів, які відвідують наші програми.

Тобто, вона прагне до всебічного розвитку його учасників.

IESDE позиціонує себе як лідер серед бізнес-шкіл в Латинській Америці. Протягом 20 років він вплинув на розвиток і трансформацію його понад 1500 випускників: бізнес-лідерів і керівників різноманітних і престижних організацій Пуебла і області.

Після завершення програми, наші учасники мали досвід, який трансформує його і його організацію; розробити або вдосконалити свої управлінські навички та лідерські навички, які дозволяють їм краще адаптуватися до постійних змін, з якими стикаються організації в глобальному світі.

ЦІЛІ

Основна мета IESDE полягає в передачі знань і практики управління бізнесом. Крім того, через керівництво наших випускників перетворення організацій, тим самим сприяючи соціально-економічному розвитку Мексики на стійкій основі.

Принципи, на яких заснована наша робота, є:

  • Поліпшення керівництва в якості одного з основних елементів в процесі діяльності політики.
  • Розвиток управлінських навичок і навчання підприємців.
  • Просування дисципліни з глобальної бізнес-бачення.
  • Посадити високий критерій прийняття рішення в учасників.
  • Включає етичний сенс і соціальну відповідальність у підприємницькій діяльності.

Розташування

  • 15 Norte 1-A Col. Centro Puebla,, 72000, Puebla City

Запитання