International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

A logo

Введення

12 iCLA проведе відкритий онлайн-захід для іноземних студентів

Зареєструйтеся, щоб приєднатися до нас тут

Вибирайте вільні мистецтва. В Японії.

Міжнародний коледж вільних мистецтв ( iCLA ) - це чотирирічний коледж гуманітарних наук в американському стилі, де основною мовою навчання є англійська. Студенти можуть вибирати з широкого спектру курсів як частину інноваційної навчальної програми, яка веде до ступеня бакалавра з міжнародних гуманітарних мистецтв. Лише за 90 хвилин на захід від Токіо iCLA поєднує в собі мультикультурне навчальне середовище з красиво традиційною японською обстановкою в тіні гори Фудзі. iCLA пропонує студентам унікальну можливість поринути в саму суть японської культури, отримуючи при цьому сучасну та актуальну в усьому світі освіту в наших сучасних закладах мистецтва.

Усі iCLA бакалаврської програми iCLA мають спільний досвід навчальної програми коледжу гуманітарних наук, навчаючись на нашому інноваційному ступені бакалавра міжнародних гуманітарних наук. iCLA програма iCLA була розроблена для виховання критичного, креативного, незалежного та глобального мислення. Студенти iCLA вчаться здобувати та аналізувати знання, щоб створити власні відповіді на вікові запитання.

Наш житловий містечко забезпечує досвід міжкультурного життя, забезпечуючи тему інтернаціоналізації та глобалізації протягом усього життя в iCLA , а не лише в класі. Невеликі інтерактивні класи - це основа нашого педагогічного підходу. Низький коефіцієнт викладачів та студентів сприяє тісним зв'язкам між викладачами та студентами та покращує спілкування та співпрацю між самими студентами.

Загальний досвід першого року включає зосередження уваги на базових курсах та загальноосвітніх курсах, що є чудовим способом для студентів знайти те, що цікаво для них, та прийняти обґрунтоване рішення щодо своєї основної галузі навчання.

На другому курсі студенти ближче вивчають свою спеціальність, проходячи різноманітні курси та майстер-класи. Традиційні спеціальності в галузі глобального бізнесу, економіки та політології збагачуються завдяки інтеграції з курсами з науки про дані, психології та соціології, що забезпечує глибину та широту. Курси з мистецтва, музики, мовного мистецтва, виконавського мистецтва мають симбіотичний зв’язок із спеціальностями японських студій та міждисциплінарних мистецтв. Унікальна природа гуманітарних наук виявляється завдяки філософії «дизайн власної спеціальності», коли студенти можуть вибирати широкий спектр курсів з різних дисциплін і розробляти власну спеціальність.

На третьому курсі студенти добре відчувають свою спеціалізацію і можуть продовжити поглиблене вивчення своєї основної галузі навчання. Студенти можуть отримати досвід навчання за кордоном (за бажанням для іноземних студентів) в одній із понад 60 шкіл-партнерів у 30 країнах.

На останньому курсі старший семінар та випускний дослідницький проект (GRP) є предметом дослідження. GRP дозволяє студентам продемонструвати свої навички письма, критичного мислення та вирішення проблем, які вони засвоїли під час коледжу. Студенти розвивають незалежне мислення, обговорюючи та обмінюючись своїми дослідженнями з групою однолітків, і готуйтеся приймати рішення щодо подальших кроків після закінчення коледжу.

Варіант вступу 2

Розташування

  • Yamanashi Prefecture, Japan, , Kofu

Запитання