Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University Закон концентрації здоров'я JD
Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Закон концентрації здоров'я JD

Request duration

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Здоров'я Закон Тепер складна, гетерогенна область права. Практикуючий Закон про охорону здоров'я може зажадати спеціальних навичок в області корпоративного права, біоетики, сімейне право, Інтернет і технології права та деліктного права, а також в інших областях права.

The Програма концентрації Закон про охорону здоров'я Таким чином, визнається, що для підготовки студентів до кар'єри в області медичного права, вони повинні мати значну гнучкість в розробці програм навчання, які дозволяють їм скористатися широкої навчальної програми школи права, пропонуючи при цьому можливість для більшої спеціалізації.

Відповідно, студенти можуть вибирати між загальною концентрації в Законі охорони здоров'я і більш спеціалізованих програм навчання в області права охорони здоров'я та біоетики та медичного права: інституційні структури і фінансування.

Факультет Концентрація Advisors і порадившись

Професори Джанет Долгін, Дженніфер Гундлах, Ашира Острув і Верн Walker служити концентрація викладачів-консультантів для цієї концентрації. Концентрація факультету консультанти можуть змінити вимоги до концентрації у виняткових випадках після повідомлення декана.

Керівництво від концентрації факультету радник студента є важливим елементом успішного завершення концентрації. Факультет радник концентрація повинна схвалити зарахування студента в концентрації.

Студенти повинні зустрітися зі своїм консультантом, як тільки вони виявляються зацікавлені в концентрації, але ні в якому разі не пізніше встановленого строку вибору курсу для четвертого семестру навчання (або п'ятого семестру навчання для студентів-заочників). На першому засіданні, студенти будуть вибрати одну доріжку серед трьох запропонованих (у тому числі загального доріжки Закон про охорону здоров'я.) Радник може дозволити студенту вступити в концентрації на більш пізній термін, але тільки після визначення того, що студент може реально зустріти вимоги до концентрації до випуску.

Після того, як вступив до концентрації, студенти повинні зустрітися зі своїм консультантом факультету не рідше ніж один раз на семестр, до граничного терміну відбору, звичайно, що семестр, щоб спланувати свій вибір курсу і огляд прогресу у виконанні вимог Концентрація в.

Концентрацію консультантом факультету студента повинен також розглянути і затвердити вимога концентрації листи.

вимоги курсу

Необхідні Основні курси:

Курси, необхідні для всіх студентів концентрують в Законі охорони здоров'я:

 • Здоров'я Закон
 • Біоетика і закон або обидва Клінічна біоетика I і клінічної біоетики II
 • Спеціальний семінар Проблеми: Закон про охорону здоров'я

Додаткові курси:

Студент вступив в колії медичного права та біоетики повинні прийняти принаймні два з наступних курсів:

 • Конституційні проблеми в галузі медичного права
 • Старійшина закону
 • Право і медицина Разом
 • Закон і Психіатрія
 • Закон медичної продукції відкриття, розробки і комерціалізації
 • Відповідь Ло в репродуктивних технологій
 • Правове прийняття рішень в інтересах дітей і дорослих некомпетентним v. Представлення інтересів постачальників медичних послуг
 • Проблеми психічного здоров'я в системі кримінального правосуддя
 • Закон про громадській охороні здоров'я, політиці і етики
 • Сексуальність і Закон

Студент вступив в Законі охорони здоров'я: інституційні структури і фінансування трек повинен прийняти принаймні два з наступних курсів:

 • Адміністративне право Здоров'я
 • Конституційні проблеми в галузі медичного права
 • Старійшина закону
 • Закон медичної продукції відкриття, розробки і комерціалізації
 • Керований догляд і еволюція відносин між лікарем і пацієнтом
 • медична Малпрактісе
 • Medicaid і Medicare Закон
 • Переговори і Альтернативне вирішення спорів, міжнародна перспектива
 • Відповідальність за якість продукції
 • Закон про громадській охороні здоров'я, політиці і етики
 • Представлення інтересів постачальників медичних послуг
 • наукові докази

Студент вступив в загальному треку Закон про охорону здоров'я повинні прийняти принаймні два з просунутих курсів, перерахованих вище (відібраних в консультації з консультантом факультету концентрації студента).

Кожен студент концентруючись в Законі охорони здоров'я повинні прийняти принаймні один додатковий курс, який буде обраний за погодженням з концентрацією консультантом факультету студента. (Це відноситься до студентів в загальному треку і студентам в спеціалізованих треках.) Студенти повинні прийняти принаймні 15 кредитів в концентрації. Таким чином, деякі студенти повинні будуть приймати два (а не один) додаткові курси.

Навички Курси:

Кожен студент в концентрації Закон про охорону здоров'я повинні пройти курс навчання з «емпіричним компонентом». Це може бути право і політика клініки здоров'я, демонстраційний проект Закону про охорону здоров'я або курс, який включає в себе моделювання (вибрані в консультації з радником студента).

Крім того, заявки на участь в інших клініках, які зараз існують, можуть виконати "досвідчену" вимога Концентрація в. Визначення відповідних клінік буде залежати від індивідуальної програми студентського дослідження в рамках концентрації; відповідні клініки будуть відібрані в консультації з концентрацією консультантом факультету студента.

Написання Вимога

Студент повинен завершити значний проект листа в будь-якому курсі, або через будь-яку ноту журналу або незалежного дослідження, по темі, пов'язаної з концентрацією, затвердженої концентрації консультантом факультету студента.

Як правило, написання проекту для цієї концентрації матиме право на кредит листи I. Проте, за згодою концентрації консультантом факультету студента, письмовий проект, який виконує написання Кредит II може виконати вимогу концентрації листи.

Це допустимо для написання використовується для задоволення цієї вимоги бути такою ж почерк, який використовується студента, щоб задовольнити ще одну вимогу юридичної школи.

Мінімальний середній бал

Мінімальний середній бал 3.1 потрібно на момент подачі заявки на концентрацію Закон про охорону здоров'я.

Середній бал 3.1 не потрібно підтримувати протягом часу студента концентрації; Проте, студент повинен закінчити з ГПД 3.1 або вище для того, щоб бути присуджена кредит на концентрацію.

Про Школу

Запитання