Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

A logo

Введення

Готуємо, виклик і надихати наших студентів, щоб зробити різницю в світі

Для студентів, випускників, викладачів і співробітників Моріса А. Deane школи права в Університеті Хофстра, закон не тільки те, щоб вивчати - це треба прожити. Він інформує наші кар'єри, наші життя і наші взаємини з співгромадянами. Це засіб, за допомогою якого ми робимо вплив в світі.

Суди, юридичні фірми і роботодавці визнають значимість в Juris Doctor (JD) з Hofstra закону або ступеня від нашої спільної JD / MBA і JD / MPH програм, тому що вони знають, що наші випускники відомі їх правових знань, забезпечення готовності і врівноваженість ,

Наша навчальна програма розвивається з кожним роком для вирішення змін в законодавстві та практиці, так як, коли ми останнім часом стала однією з перших юридичних шкіл в країні, щоб заснувати необхідний перший рік курс транснаціонального права. Наші студенти вже давно беруть участь в клініках, стипендії, екстерном і про боно можливості, які дають їм реальний досвід адвоката - практикуючих юристів разом з ветеранами - до того як вони закінчили. Після того, як приступити до їх кар'єрі вибору, адвокати досі приходять до Hofstra праву з метою подальшого їх розвитку з такими програмами, як магістр права (LL.M.) в американських правових досліджень або сімейного права.

Хофстра Закон є домом для близько 850 студентів, на випускників базі понад 11000 членів, 51 адміністраторів і на краще очного факультету 46 штатних професорів, 6 запрошених професорів і близько 60 ад'юнкт-професорів, в тому числі багатьох вчених визнані національним і міжнародні експерти в своїй області.

Моріс А. Діну школа права є частиною Університету Хофстра і повністю акредитована Радою Секції юридичної освіти і прийом в барі Американської асоціації адвокатів.

Місія та історія

Місія Моріс А. Діну школа права є підготовка, виклик і надихати наших студентів, щоб зробити різницю в світі в той час як ми просуваємося важливі ідеї юридичної академії, професії і суспільства - що робить вплив нашої власної.

З 1970 року ми представили всеосяжний, сучасне юридичну освіту для наших студентів, допомагаючи їм стати кваліфікованими, поінформованими та етичні адвокати. У нас є історія створення значний внесок в місцеві і національні діалоги про насущні соціальних проблем. Ми наполягаємо на створенні місце, де студенти, викладачі, судді, юристи, науковці та фахівці з різних дисциплін можуть зібратися разом, щоб розширити перспективи кожного і просувати справедливість для всіх.

З моменту заснування, ми вірили в цінність освіти, зануреного в юридичній теорії та практичного досвіду. Ми були одними з перших шкіл в країні по прийняттю клінічної освіти в нашій навчальній програмі, і ми служили протягом багатьох років в якості регіонального центру Національного інституту судової адвокатури (НІТА).

Розташування

  • 121 Hofstra University , 11549, Hempstead

Запитання