Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

Введення

Ласкаво просимо до світу медіа

Як друкуються книги? Як архівується та документується інформація? Що означає «спілкування»? Як створюються віртуальні світи? Що відбувається за лаштунками телевізійних студій? Що важливо при оформленні упаковки і як насправді працює реклама? Студенти Hochschule der Medien зацікавлені в цих і багатьох інших питаннях.

111634_ScreenShot2019-03-07at4.24.13PM.png

З 1 вересня 2001 року Hochschule der Medien об'єднала комбіновані ноу-хау колишнього Університету друкарства та медіа, освітнього закладу з більш ніж 100-річною традицією, і Університету бібліотеки та інформації, історія якого сягає до 1942 року. З 16 бакалаврських програм і 6 магістерських програм, заочною МВА і докторською програмою, Hochschule der Medien охоплює широкий спектр експертизи ЗМІ: від друкованих ЗМІ до електронних ЗМІ, від ЗМІ та теорії ЗМІ до виробництва медіа від розробки медіа до створення медіа.

111633_ScreenShot2019-03-07at4.24.25PM.png

У Hochschule der Medien студенти навчаються в сучасних лекційних театрах, а також у майстернях і студіях, на друкарських машинах або за камерою. Захоплюючі практичні проекти в лабораторіях університету або у співпраці з партнерами доповнюють теоретичні знання та наукові методи роботи. Спочатку університет мав два кампуси. З 2014 року університет складається з одного центрального кампусу в Штутгарті Vaihingen з новим факультетом будівлі, що символізує "один світ медіа".

Розташування

  • Stuttgart

    Hochschule der Medien Nobelstrasse 10 , 70569, Stuttgart

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання