Hanken School of Economics

Hanken School of Economics

Hanken School of Economics

Введення

якщо Hanken

Hanken є провідним, міжнародну акредитацію університет з більш ніж 100-річним досвідом в галузі освіти і наукових досліджень в області економіки. Дослідження на міжнародному високий стандарт і є основою для всієї нашої освіти. Hanken має тісну співпрацю з діловими колами та активного Alumni Network 12000 випускників, які працюють в більш ніж 60 різних країн. Школа працює в Гельсінкі і Вааса.

Дослідження Hanken є проведені у всіх п'яти інститутів, з особливим профілюванням чотирьох окремих областях сили. У багатьох випадках, наші дослідники представляють абсолютну ріжучу кромку. Добра співпраця з бізнес-спільнотою знаходить відображення як у спільних дослідженнях в партнерській програмі взаємодії університету забезпечує, а також в підтримці, яку ми отримуємо в нашій збору коштів.

Hanken є першим університетом у Фінляндії, який запровадив перебування за кордоном в якості невід'ємної частини ступеня. Студенти отримують унікальну можливість створити свій власний міжнародної мережі для життя, перейшовши на біржі або стажування за кордоном. Ці довічні контакти, пов'язані як на Hanken і на міжнародному рівні є одним яка пронизує дослідження і сприяти Hankenalumnernas міжнародному хорошому положенні на ринку праці. Через наших випускників, ми гарантуємо, що мережа Ви отримуєте разом з ним з Hanken не порушена, але розширилися і підключений до університет зберігається навіть після закінчення школи.

Як коледжу Hanken має надійний фундамент з глобальної репутацією, що знаходить відображення в наших міжнародних акредитацій, міцної фінансової бази і наших цінних національних і міжнародних мереж для підтримки міжнародної дослідницької перевагу і конкурентоспроможну освіту. Ми цінуємо наших партнерів в академічних і промислових, і присвятити себе дослідниками та студентами з нами, щоб мати можливість отримати якісну освіту і побудувати значимі професійні та особисті зв'язки.

Акредитації

Розташування

  • Arkadiankatu 22 , FIN-00101, Helsinki

Запитання