The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Введення

Хто ми

У Колумбійському коледжі мистецтв та наук GW процвітає, критичне мислення є ендемічним, співпраця є постійною, а навчання в реальному світі йде рука об руку з навчанням. Через завидне розташування коледжу в самому центрі столиці країни, активне залучення починається в аудиторії та триває в залах уряду, галереях музеїв, лабораторіях NIH, NASA та DOE, посольствах міжнародних дипломатів та задній куточок Смітсонівських та інших поважних установ.

Коледж є інтелектуальною та творчою основою університету, місцем, де мистецтво, гуманітарні науки, суспільні науки та природничі науки збираються разом, щоб створити зв’язок ідей та можливостей. Будучи лідером серед національних закладів гуманітарних мистецтв через інноваційний навчальний план, який підкреслює перспективи, аналізи та комунікації, студенти магістрантів оснащені компетенціями, необхідними для ефективних та відповідальних громадян 21 століття. На професійному та докторському рівні студенти-аспіранти співпрацюють з науковим факультетом, який включає одержувачів Фулбрайта, нагороджених хореографів, опублікованих дослідників та критично відомих авторів для розширення спектру досліджень з питань, починаючи від контролю викидів парникових газів до заглиблення в аутизм причини, поширеність та лікування.

Ласкаво просимо до аспірантури Columbian College

Випускні програми в Колумбійському коледжі мистецтв і наук GW є магнітом для провідних науковців та каталізатором для вивчення та відкриття в широкому спектрі мистецтв, гуманітарних наук, а також соціальних та твердих наукових галузей. Наші ступені та сертифікати інтегрують найвищий рівень освіти, від наших всесвітньо відомих програм з таких предметів, як історія, політологія та державна політика, до нашої новаторської роботи в галузі арт-терапії, судових експертиз та політики та практики охорони здоров'я ЛГБТ. Вчений ступінь однієї з 82 програм мистецтв та наук GW не схожий на жоден інший досвід аспірантури.

Ми не лише відійшли від найвпливовіших установ у Вашингтоні, округ Колумбія, але наші викладачі та мережі випускників включають надзвичайну різноманітність міжнародно визнаних лідерів. У Колумбійському коледжі вам дадуть інструменти для процвітання як в інтелектуальному, так і в професійному плані.

Статистика

Конкурентні. Підключено. Всебічний.

 • 2800 аспірантів
 • 49 магістрів
 • 24 докторські ступені
 • 15 сертифікатів випускників
 • 534 Факультет денної форми навчання
 • 80 000+ випускників Колумбійського коледжу (живуть у всіх 50 штатах та понад 120 країнах)

  Варіант вступу 2

  Докторські, магістерські та випускні програми Колумбійського коледжу пропонують перетворюючий досвід, який поєднує студентів з деякими з найвпливовіших лідерів та установ, співпрацюючи з державними та приватними організаціями у столиці країни та по всьому світу.

  Наші аспіранти готуються до академічного та професійного просування через освіту, поглиблену суворою стипендією та практичним застосуванням.

  Стипендії та фінансування (варіант 2)

  Статистика випускників

  Рейтинги

  Рейтинги коледжу USA Today

  • 7 -й найкращий коледж політичних наук США

  Академічний рейтинг університетів світу за 2018 рік

  • Провідні 76-100 шкіл суспільних наук у світі

  US News & World Report

  • Історія, 59 -а найкраща в США
  • Економіка, 63 -а найкраща в США
  • Англійська, 67 -а найкраща в США

  Запитання