Golden Gate University School of Law

A logo

Введення

Інновації - це наша традиція

Розташований у самому серці Сан-Франциско, GGU Law пропонує передові та персоналізовані навчальні програми для юристів завтрашнього дня. Більше століття Закон GGU пропонує різноманітне, всеохоплююче та підтримуюче середовище, яке прагне надавати студентам індивідуальну увагу та реальні знання, необхідні для досягнення успіху!

Хто ми

Golden Gate University School of Law - це відзначена нагородами юридична школа, акредитована ABA, з чудовим розташуванням у центрі Сан-Франциско. Закон GGU пропонує інноваційний та персоніфікований досвід навчання, завдяки якому різноманітна група випускників, що володіють вмінням, судженнями та знаннями, стають винятковими юристами для справді світового ринку. Наше розташування в центрі Сан-Франциско віддаляє студентів від світового центру юридичної, ділової та технологічної галузей. Завдяки прямому доступу до судів, юридичних фірм, адвокатських організацій, державних установ та швидко розвиваються технологічних компаній, GGU Law ставить наших студентів в центр дійства з кар’єрними можливостями на кожному кроці.

Зараз чудовий час стати юристом. Зростає потреба в інноваційних лідерах, які допоможуть нам пережити складні часи в нашій країні та стрімкі зміни в технологіях та нашій економіці. Немає кращого місця для підготовки студентів до адвоката та лідера у своїй громаді, країні та світі, ніж Закон GGU.

Різноманітність

Закон GGU має спадщину включення, розширення доступу та подолання бар'єрів. Визнаний однією з найрізноманітніших юридичних шкіл в країні, Закон GGU знає, що різноманітність - це наша сила. Ми віримо, що підготовка майбутніх юристів та лідерів різного походження та досвіду створює міцнішу, всеохоплюючу систему правосуддя. Закон GGU пишається тим, що є лідером у розширенні доступу до юридичної освіти, сприяє просуванню рівності в професії та диверсифікації юридичної спільноти.

Місто - це ваш кампус

Сан-Франциско вже давно є серцем культури інновацій та соціальної справедливості. Неймовірна різноманітність міста та багате поєднання культур з усього світу готують студентів до справді світового ринку сьогодні. Наш кампус також оточений легким доступом до громадського транспорту, що дає студентам легкий доступ до їзди на роботу до міста або навіть просто вивчити це захоплююче місто та його красиві околиці.

Розташовані поблизу тисяч потенційних роботодавців, студентам юридичного факультету GGU надаються унікальні можливості брати участь у професійній роботі, стажуванні, стажуванні та інших практичних юридичних роботах під наглядом практикуючих юристів та під керівництвом досвідчених професорів. Найбільші технологічні компанії у цій галузі - Google, Facebook, LinkedIn, Salesforce та багато інших - оточують наш кампус, надаючи нашим студентам неперевершений доступ до постійно розростається технологічної галузі та неперевершені переваги, коли вони починають свою юридичну кар'єру. Сан-Франциско завжди був на передовій змін, і закон GGU був там на кожному кроці!

Вітання тимчасового декана

Як випускник коледжу та юридичного факультету першого покоління, мене потягнуло право GGU через його відданість розширенню доступу та диверсифікації адвокатської професії, чим ми займаємось більше століття. Ми робимо це, забезпечуючи теплу, різноманітну та цікаву громаду, де студентів змушують вносити зміни в нашу громаду, країну та світ.

Як Дін, я прагну допомогти кожному студенту досягти успіху на юридичному факультеті та в якості юристів. Насправді я зустрічаюся індивідуально з кожним новим студентом, щоб дізнатись про їх причини вступу на юридичний факультет та про те, як я можу їх підтримати. Ви також знайдете цей особистий контакт із кожним викладачем та співробітником GGU, з яким зустрінетесь. Я впевнений, що ви не знайдете такого самого персоналізованого та підтримуючого середовища в багатьох інших місцях.

Сподіваюсь, ви приєднаєтеся до мене та всієї родини юристів GGU у Сан-Франциско, де ми завжди прагнемо досягти успіху наших студентів на юридичному факультеті, на іспиті та в адвокатській професії.

З повагою,

Ерік Крістіансен
Тимчасовий декан та професор права

Історія та філософія

Golden Gate University School of Law вважає, що адвокатура - це почесна професія, гідна довіри громадськості. З цією метою ми пропонуємо студентам міцну основу юридичної теорії та навички, необхідні для того, щоб бути успішним практиком.

Розвиток професійних навичок

Студенти JD розвивають свої професійні навички за допомогою різноманітних програм, включаючи клініки, сертифікати про спеціалізацію, програму почесного права, спільні ступені та багато іншого.

Факультет

Студентів GGU викладає досвідчений та різноманітний факультет, який до викладання займався юридичною практикою та є експертом у широкому діапазоні юридичних областей.

Закон про державні інтереси

Закон GGU має особливу прихильність до законодавства, що стосується суспільних інтересів, пропонуючи чітку навчальну програму із закону про суспільні інтереси, фінансову допомогу студентам, які продовжують кар'єру в цій галузі.

Акредитація

Golden Gate University School of Law повністю акредитована Радою Секції юридичної освіти та прийому до адвокатури Американської асоціації адвокатів (ABA), Комітетом адвокатів штату Каліфорнія та Західною асоціацією шкіл та Коледжі Старший комітет коледжів та університетів (WSCUC). Закон GGU також є членом Асоціації американських юридичних шкіл (AALS), який має добру репутацію. Випускники GGU мають право складати іспит для адвокатури у всіх 50 штатах та в окрузі Колумбія.

Розташування

  • Mission Street,536, 94105, San Francisco

Запитання