George Washington University, Law School

A logo

Введення

Про нас

З моменту заснування свого першого класу в 1865 році Юридичний факультет Університету Джорджа Вашингтона виголосив деякі з найкращих умів на весь спектр правових стипендій.

Ця традиція продовжується і сьогодні, оскільки випускники GW Law використовують знання та навички, які вони набувають тут, щоб вплинути на критичні юридичні розмови нашого часу. Школа акредитована Американською асоціацією юристів і є чартерним членом Асоціації американських юридичних шкіл. Юридична школа розташована в кампусі GW в центрі міста, відомої як "Туманний підвод".

Історія

У перші роки життя республіки, коли нова столиця нації була не більше, ніж невелика колекція суспільних будівель, розділених пасовищами, президент Джордж Вашингтон порадив Конгресу створити національний університет на місці уряду.

Його метою було виховання майбутніх поколінь державних службовців і тим самим формувати національну ідентичність на основі "принципів, дружніх до республіканського уряду та правдивих і справжніх свобод людства". Він залишив у своєму заповіті 50 акцій акцій компанії «Потоцький канал» для дарування університету, «до якого молодь удачі та таланти з усіх її частин може бути направлена для завершення їхньої освіти у всіх галузях ввічливої літератури - в галузі мистецтв і наук - у здобутті знань з принципів політики

Хоча це було б десятиліттями до тезного університету Джорджа Вашингтона було б засновано законом Конгресу, Юридична школа Юридичного університету Джорджа Вашингтона, заснована в 1865 році, була першою юридичною школою в окрузі Колумбія. Сьогодні Школа продовжує втілювати устремління першого президента нації.

Постійного струму

Перша юридична школа в столиці

Студенти мають неперевершені можливості вчитися на експертних факультетах та видатних відвідувачів, а також проходити стажування, службовці та працевлаштування, все це насолоджуючись яскравою культурою міста, нічним життям та обідами.

Маючи більш ніж 145 років історії в самому серці Вашингтона, округ Колумбія, життя в юридичній школі університету Джорджа Вашингтона нерозривно пов'язане з життям її оточуючої громади. Наш кампус знаходиться всього в чотирьох кварталах від Білого дому, і в межах досяжності Світовий банк, Міністерство юстиції, Державний департамент, федеральні та місцеві суди, а також незліченна кількість некомерційних та неурядових організацій. Студенти юридичного факультету GW мають неперевершені можливості вчитися на експертних факультетах та видатних відвідувачів, а також проходити стажування, службовці та працевлаштування, все це насолоджуючись бурхливою культурою міста, нічним життям та обідами.

Від декана

Ласкаво просимо до Закону GW!

Юридична школа університету імені Джорджа Вашингтона, заснована в 1865 році, є одним з найбільших, найвідоміших та найрізноманітніших членів юридичної академії. Я запрошую вас дослідити наш кампус та громаду, щоб відкрити юридичну школу, яка глибоко вкорінена в традиціях, чудово реагує на зміни в юридичній освіті та юридичній професії та повністю віддана виробленню вражаючих юристів та трансформаційних ідей. Студенти приходять до права GW тому, що хочуть змінити світ, і вони закінчують професіоналів, готових писати, адвокати, інновації, творити та домагатися найвищих ідеалів права та справедливості.

Під час відвідування нашого веб-сайту ви побачите багато способів, яким наша установа світового класу готує студентів до реалій глобального юридичного ринку. Розташований у самому центрі столиці нашої країни, GW Law поєднує в собі чудову юридичну інструкцію з інноваційним програмуванням та великими можливостями для стажування, стажувань, наставництва та мереж.

Факультет світового класу. В основі права GW Law лежить міцна педагогіка, яка поєднує в собі науку, доктрину та практику. Допомагаючи перетворити наших студентів на вражаючих юристів, це видатний факультет, який не лише публікує широко цитовані книги та статті, але активно переробляє правовий ландшафт. Наші національно- та міжнародно визнані професори регулярно беруть участь у судових справах перед Верховним судом США, міжнародними судами та іншими судами. Вони також надають коментарі експертів до ЗМІ, дають свідчення на Капітолійському пагорбі, служать консультантами різних урядів та проводять багато інших заходів, що збагачують академічне життя школи.

Де зроблено закон Закон GW ідеально розміщений в географічному плані, щоб забезпечити унікальний юридичний освітній досвід у Вашингтоні. Наша локація - у центрі національного та міжнародного права, вищі урядові чиновники, судді Верховного Суду - дозволяє ключовим діячам Вашингтона відвідувати наші аудиторії, відвідувати конференції в нашому кампусі та виступати на понад 100 спеціальних заходах щорічно в нашій юридичній школі.

Реальний досвід. Наше зайняте студентське тіло різноманітне, підтримуюче, креативне, інноваційне та працьовитий. В GW Law ми надаємо нашим студентам глибокий набір можливостей вчитися, досліджувати, дискутувати, а також ставити під сумнів закон та правові принципи в класі та поза реальним світом. Багато студентів беруть участь у юридичних клініках спільноти Jacob Burns GW, представляючи клієнтів у реальних випадках під наглядом викладачів. Вони також беруть участь у змаганнях з адвокатської діяльності, юридичних журналах, що редагуються студентами, промо-проектах та сотнях польових місць у державних установах та провідних національних та міжнародних установах у Вашингтоні.

Зміна світу. Ми сподіваємось, що Ви розглянути можливість стати частиною нашої спільноти. Я закликаю вас копати глибше і дізнатися, що робить закон GW ідеальним пунктом призначення, щоб придбати навички, які дозволять вам змінити світ. Будь ласка, завітайте до нас особисто, щоб оглянути наші заклади та зрозуміти, хто ми, що ми робимо та як ви можете подати заявку, щоб приєднатися до нас. Я з нетерпінням чекаю вітання вас у нашій юридичній школі.

Тепло,

ХРИСТОФЕР АЛАН БРЕЙСІ

Тимчасовий декан, проректор з питань факультету та професор права

Розташування

  • H Street Northwest,2000, 20052, Washington

Запитання