Keystone logo
George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

Введення

Про нас

З моменту реєстрації свого першого класу в 1865 році Юридичний факультет Університету Джорджа Вашингтона випустив одних із найкращих умів у всьому спектрі юридичної науки.

Ця традиція продовжується і сьогодні, оскільки випускники GW Law використовують знання та навички, які вони отримують тут, щоб впливати на важливі юридичні розмови нашого часу. Школа акредитована Американською асоціацією юристів і є статутним членом Асоціації американських юридичних шкіл. Юридична школа розташована в кампусі GW у центрі міста, відомому як Туманне дно.

історія

У перші роки республіки, коли нова столиця країни була не більш ніж невеликою колекцією громадських будівель, розділених пасовищами, президент Джордж Вашингтон порадив Конгресу заснувати національний університет у резиденції уряду.

Його метою було виховати майбутні покоління державних службовців і таким чином сформувати національну ідентичність, засновану на «принципах, дружніх до республіканського уряду та справжніх і непідробних свобод людства». У своєму заповіті він залишив 50 акцій компанії Potowmack Canal Company для заснування університету, «куди можна було б посилати багату молодь і таланти з усіх його частин для завершення їхньої освіти в усіх галузях ввічливої літератури… у мистецтві та науках — у отриманні знань про принципи політики та доброго уряду».

Хоча пройдуть десятиліття, перш ніж однойменний університет Джорджа Вашингтона буде засновано Актом Конгресу, юридична школа Університету Джорджа Вашингтона, заснована в 1865 році, була першою юридичною школою в окрузі Колумбія. Сьогодні Школа продовжує втілювати прагнення першого президента країни.

Закон DC і GW

Перша юридична школа в столиці

Студенти мають неперевершені можливості навчатися у експертів-викладачів і видатних відвідувачів, а також проходити стажування, посади та працевлаштування, насолоджуючись яскравою культурою міста, нічним життям і ресторанами.

З більш ніж 145-річною історією в центрі Вашингтона, округ Колумбія, життя юридичної школи Університету Джорджа Вашингтона нерозривно пов’язане з життям навколишньої громади. Наш кампус знаходиться всього в чотирьох кварталах від Білого дому, і в межах легкої досяжності від Світового банку, Міністерства юстиції, Державного департаменту, федеральних і місцевих судів, а також незліченних неприбуткових і неурядових організацій. Студенти юридичного факультету GW мають неперевершені можливості вчитися у викладачів-фахівців і видатних відвідувачів, а також проходити стажування, працювати в офісі та працювати, насолоджуючись яскравою культурою міста, нічним життям і ресторанами.

193013_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg
Dylan Gillis / unsplash

Від декана

Ласкаво просимо до GW Law!

Юридичний факультет Університету Джорджа Вашингтона, заснований у 1865 році, є одним із найбільших, найвідоміших і різноманітних членів юридичної академії. Я запрошую вас дослідити наш кампус і спільноту, щоб відкрити для себе юридичну школу, яка глибоко вкорінена в традиціях, дуже чуйно реагує на зміни в юридичній освіті та юридичній професії, і повністю віддана створенню вражаючих юристів і трансформаційних ідей. Студенти приходять до GW Law, тому що хочуть змінити світ, і вони закінчують як професіонали, готові писати, відстоювати інтереси, впроваджувати інновації, створювати та слідувати найвищим ідеалам права та справедливості.

Відвідавши наш веб-сайт, ви побачите багато способів, як наш заклад світового рівня готує студентів до реалій глобального юридичного ринку. Розташований у самому центрі столиці нашої країни, GW Law поєднує чудові юридичні інструкції з інноваційним програмуванням і багатими можливостями для стажування, екстернату, наставництва та спілкування.

Факультет світового рівня. В основі досвіду GW Law лежить надійна педагогіка, яка поєднує науку, доктрину та практику. Видатний факультет не тільки публікує книги та статті, які широко цитуються, але й активно змінює юридичний ландшафт, допомагаючи нашим студентам стати ефективними юристами. Наші національно та міжнародно визнані професори регулярно беруть участь у судових процесах у Верховному суді США, міжнародних трибуналах та інших судах. Вони також надають експертні коментарі в ЗМІ, свідчать на Капітолійському пагорбі, служать консультантами для різних урядів і здійснюють багато інших заходів, які збагачують академічне життя школи.

Де створюється закон. GW Law має ідеальне географічне розташування, щоб забезпечити унікальний юридичний освітній досвід Вашингтона. Наше розташування – у центрі національного та міжнародного права, вищих урядовців, суддів Верховного суду – дозволяє ключовим фігурам Вашингтона часто відвідувати наші аудиторії, відвідувати конференції в нашому кампусі та виступати на понад 100 спеціальних заходах щорічно в нашій юридичній школі.

Реальний досвід. Наш активний студентський колектив різноманітний, підтримує, креативний, інноваційний і працьовитий. У GW Law ми надаємо нашим студентам широкий набір можливостей для навчання, дослідження, дебатів і сумнівів у законі та правових принципах у класі та поза ним у реальному світі. Багато студентів беруть участь у громадських юридичних клініках GW Джейкоба Бернса, представляючи клієнтів у реальних справах під наглядом викладачів. Вони також беруть участь у конкурсах з адвокації, редагованих студентами юридичних журналах, проектах pro bono та сотнях польових стажувань в державних установах і провідних національних і міжнародних установах у Вашингтоні.

Зміна світу. Ми сподіваємося, що ви розглянете можливість стати частиною нашої спільноти. Я закликаю вас копнути глибше та дізнатися, що робить GW Law ідеальним місцем для отримання навичок, які дозволять вам змінити світ. Будь ласка, завітайте до нас особисто, щоб оглянути наші об’єкти та краще зрозуміти, хто ми, що ми робимо, і як ви можете подати заявку, щоб приєднатися до нас. Я з нетерпінням чекаю вітати вас у нашій юридичній школі.

Тепло,

Крістофер Алан Брейсі

Тимчасово виконуючий обов’язки декана, проректор з питань факультету, професор права

Розташування

  • Washington

    H Street Northwest,2000, 20052, Washington

Запитання