George Mason University - Antonin Scalia Law School

A logo

Введення

Адвокатська школа ім. Антоніна Скалія розташована всього за декілька миль від центру Вашингтона, округ Колумбія, і є спорідненим для створення найважливішого законодавства та юриспруденції у світі.

Протягом останнього десятиліття юридична школа була в авангарді навчальних програм. Визнаючи бурхливі зміни, що відбуваються в юридичній практиці та юридичній професії, Scalia Law School є піонером у наданні своїм студентам унікального навчального плану, який дає студентам відповідні унікальні переваги в сьогоднішньому конкурентному ринку праці.

Винятковий досвід призводить до виняткової кар'єри

Працівники Scalia Law, які працюють в юридичній фірмі, судді, державній установі, бізнесі, аналітичному центрі, некомерційному або законодавчому офісі, не знаходять жодних недоліків у застосуванні їхньої юридичної підготовки в цій галузі. Близькість Scalia Law до центру Вашингтона, округ Колумбія, означає доступ до робочих місць цілорічно. Наші жорсткі академічні і кар'єрні програми повністю позиціонують студентів, щоб вони перевершували будь-яку роботу, яку вони прагнуть. Протягом 15 років рівень зайнятості в Scalia Law перевищив рівень зайнятості випускників національного права.

Велика кількість кар'єрних можливостей для випускників Law Scalia висвітлюється не лише завдяки історично сильному етичному складу наших студентів та стратегічному розташуванню в районі Вашингтона, а також з нашого виняткового академічного та кар'єрного програмування. Scalia Law є однією з єдиних шкіл у країні з акцентом на перетині закону та економіки. Наш національно визнаний Центр «Право та економіка» представляє потенційних роботодавців усіх типів до спільноти Scalia Law з десятками наукових конференцій та наукових досліджень. Концентрація юриспруденції та економічної підготовки та вчених виявилася безцінною для сотень випускників, які працюють на діловому та регуляторному рівнях.

Scalia Law дає студентам гнучкість, необхідну їм для найкращої підготовки до конкретних цілей кар'єри. Для тих, хто вже є в кар'єрі, програма неповної зайнятості Scalia Law працює на рівних умовах зі своєю програмою повного дня, і дозволяє студентам брати вечірні заняття та займатися клінікою та позашкільною діяльністю, не перериваючи роботу. Потрібно переключитися з програми "повний робочий день" на "неповний робочий день", щоб продовжити роботу? Без проблем. Студенти можуть переключатися між дводенними та вечірними курсами, оскільки виникають можливості для кар'єри, і близько 90% студентського складу беруть участь у програмах навчання в клініці, викладацькому складі та адвокасі. Хочете спеціалізуватися в одній або декількох областях закону? Scalia Law має 18 спеціальних треків і концентрації в деяких з найгарячіших областей практики сьогодні.

Нарешті, Scalia Law пропонує надзвичайно багате дослідження, написання та програмування професійного розвитку. Наша дворічна юридична дослідницька, письмова та аналітична програма розкриває студенти в установках малих груп для широкого кола юридичних документів та інструментів дослідження. Програми розвитку кар'єри починаються з моменту вступу студентів. Студенти першого курсу беруть участь в індивідуальних консультаціях та отримують подальшу індивідуальну увагу з боку своїх радників факультету та наставників випускників. Також протягом першого року студенти просунулися через нашу програму розвитку професіоналізму та лідерства. Ця програма пропонує провідникам зі штабу, бару та бізнесу організувати тренінги з усних комунікативних навичок, юридичної фірми, економіки, управління часом, етики тощо.

Культура Scalia Law, а програми випускають більше, ніж просто випускників, які готові до роботи. Ми виробляємо лідерів. Ми будемо працювати з вами, щоб знайти правильний графік, курси, інструменти для кар'єри та мережеві потенційні клієнти, щоб ви могли стати лідером у вибраній вами галузі.

Наш винятковий факультет

Адвокатська школа ім. Антоніна Скаліа в Університеті Джорджа Мейсона налічує 120 постійних та додаткових факультетів, які працюють у провідних юридичних фірмах та юридичних установах країни. Наші професори працювали в Білому домі, виступали перед Верховним судом і служили послами для наших найважливіших союзників та торговельних партнерів. На 21-му місці в країні за науковим впливом, випуск юридичного факультету Scalia також є одним з найбільш завантажених в мережі досліджень соціальних наук, що займає 15 місце в цілому (липень 2015 р. - провідні американські юридичні школи SSRN).

Розташування

  • 3301 Fairfax Drive, Arlington, VA, 22201, Arlington

Запитання