George Fox University

A logo

Введення

Бути відомі.

Наше обіцянку: У Джорджа Фокса, кожен студент буде відомий - особисто, академічно і духовно.

Це надія кожен студент приносить досвід коледжу. Для того, щоб бути відомим по імені. Для того, щоб бути зрозумілим, цінуються, заохочуються і підніс. У Джорджа Фокса, щоб бути відомим, означає, що викладачі та співробітники пов'язують зі студентами в автентичних способами - особисто, академічно, духовно - визнання того, що всі ми прийшли в це місце з різним життєвим досвідом, життєвим досвідом і мрії про майбутнє. Для того, щоб бути відомим означає, що студенти не тільки вивчають нові ідеї, вони поділяють свої власні. Для того, щоб бути відомим засобом бути почутими.

Коли студент відчуває, що це походить, щоб бути відомим, таким чином, вони стають натхненно. І ось, коли реальна зміна відбувається. Знання рухається від розуму до серця. Кар'єра перетворитися в покликань. Віра перетворюється в дію. І саме тому ми почнемо з простого обіцянки, що кожен студент буде відомо.

національно визнаний

Джордж Фокс відомий на національному рівні як видатний християнський університет, займаючи місце серед топ-10 в рейтингу Forbes Media, "Кращий Релігійно Дочірнє коледжів." Ми класифіковані по США Новини & World Report в якості першого рівня регіонального університету, і Forbes послідовно займає ми серед кращих християнських коледжів в країні.

строгий Академічно

Студенти на Джорджа Фокса насолоджуватися складної навчальної програми, яка заохочує істотну стипендію і застосування. Студенти та аспіранти в програмі Ріхтера Вчені, наприклад, проводити оригінальні дослідження з професорсько-викладацьким наставниками - дослідження проблем, таких як методи лікування раку молочної залози, дослідження діабету на клітинному рівні, або вивчення травми і когнітивного розвитку. Ми є одним з 11 коледжів, в тому числі Єль, Дартмут, Cal Tech і Університету Чикаго, щоб взяти участь у цій престижній програмі.

Student орієнтовані

Викладачі та адміністратори проектних програм, які ставлять студентів по-перше, визнання того, що кожен студент має різні цілі й потреби. Від персоніфікованого навчального посібника для безперервного духовного освіти, факультет наставництва і кар'єри поради, весь навчальний процес на Джорджа Фокса організований навколо зростання і успіху наших студентів.

реляційно Розроблений

Як Христоцентричність університету сягає корінням в традиції друзів, Джордж Фокс унікально розроблений, щоб заохотити конструктивних відносин. Студенти знають своїх професорів на ім'я, і, в свою чергу, професора є навмисними про знання своїх студентів на першому імені. У Джорджа Фокса, ми вважаємо, трансформаційний навчання починається з цілісного, справжніх відносин - і робить цих типів з'єднань пріоритетом є те, що відрізняє нас один від одного.

можливість Річ

Джордж Фокс надає ресурси національного університету та доступність до можливостей, які тільки менший університет може надати. Студенти та аспіранти беруть участь в доленосних подій, таких як викладачами-наставництво науково-дослідних проектів, стажувань і навчання за кордоном. Варіанти різноманітні. Тут студент може виконати в грі, змагатися в командних видах спорту NCAA Division III, співають у хорі, і навіть привести студентський клуб. Наш менший розмір означає великі можливості.

віра Заряджений

Віра пронизує всі аспекти освітнього досвіду у Джорджа Фокса. Викладачі та адміністратори, які все сповідують християни, присвячені інтеграції віри і навчання, а також захоплені допомагаючи студентам виконувати свої професійні покликань. Студенти отримують більш глибокі розуміння Бога в контексті Христоцентричність спільноти зосереджені на любові до Бога і людей, і, дізнавшись, як віра може розвиватися цілі особи, які стали видатними професіоналами.

послуги однодумців

Джордж Фокс серйозно ставиться виклик Ісуса Христа, щоб бути агентами любові і примирення в світі. Студенти беруть шкільні спонсорованих служби поїздки в різних крос-культурних установок, таких як Центр мрії в Лос-Анджелесі, Makah нації в Вашингтоні, або Свазіленд для надання допомоги жертвам СНІДу. Деякі програми, такі як інженерна справа, інтегрувати сервіс в навчальний план. Щоосені, університет закриває кампусу на наш щорічний Подавати день і відправляє понад 2000 студентів, викладачів і співробітників добровольцем в суспільстві.

У всьому світі заручена

З моменту свого заснування, Джордж Фокс закликав своїх студентів, щоб шукати шляхи, щоб зробити їх віра актуальною в сучасному світі. Наша прихильність вильоті, навчання за кордоном і вирішенні питань соціальної справедливості наших днів допомогла створити середовище навчання, яка підкреслює глобальної обізнаності та участі. Джордж Фокс займає США Новини & World Report серед кращих 60 з приблизно 1 800 акредитованих коледжів та університетів в країні за відсоток студентів, що навчаються за кордоном. Аспірантів і поїздки служби продовжують вирішувати складні проблеми соціальної справедливості в Африці, Індії, Бразилії, України та Румунії.

Розташування

  • George Fox University: Newberg Campus 414 N. Meridian St., 97132, Newberg

Запитання