Keystone logo
Göttingen University LL.M. in Intellectual Property and Information Technology Law
Göttingen University

LL.M. in Intellectual Property and Information Technology Law

Göttingen, Німеччина

1 Years

Англійська

Денне навчання

30 Jun 2024

Oct 2024

EUR 7 800

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Магістр права Європейська та транснаціональна інтелектуальна власність та право інформаційних технологій (LIPIT) - це програма для післядипломної освіти, спрямована на забезпечення глибокого розуміння правових питань, пов’язаних із створенням і використанням літературних чи художніх творів, механічних чи наукових винаходів, цифрової інформації та іншого нематеріальні активи. Він охоплює широкий спектр тем, включаючи авторське право, патенти, торгові марки, телекомунікації, електронну комерцію, інформаційну безпеку та захист даних.

Оскільки транзакції з інтелектуальною власністю та продуктами інформаційних технологій дедалі частіше виходять за межі національних кордонів, цей магістр права. Програма задумана як чітко міжнародна та порівняльна за своєю природою. Рішення з різних правових систем часто представлені при дослідженні сучасних проблем інтелектуальної власності та ІТ-права, а справи, що поширюються на дві чи більше країни, регулярно обговорюються та аналізуються. Одним із наслідків такого підходу є те, що ця Програма підходить для юристів та інших спеціалістів з різних країн, а не обмежена однією конкретною юрисдикцією.

Крім міжнародного характеру Програми, сильний акцент робиться на встановленні прямого зв'язку з практикою. Багато занять проводять досвідчені адвокати та інші практики. На лекціях і семінарах юридичні питання розглядаються здебільшого через аналіз реальних судових справ, виявлення конкретних спільних проблем та пошук ефективних шляхів їх вирішення. Завдяки практичним семінарам і проектам нещодавно отримані знання ще більше розширюються та розвиваються у практичні навички, які можна легко застосувати.

Program Duration

Ваше навчання в програмі LIPIT зазвичай займає близько одного року (з жовтня по вересень). Протягом цього часу вам доведеться отримати 60 кредитів ECTS, у тому числі 20 кредитів для завершення магістерської роботи. Якщо ваша загальна післясередня освіта тривала менше 4 років, вам може знадобитися набрати більше кредитів, щоб отримати ступінь магістра права. ступінь. У цьому випадку наш консультант з питань освіти допоможе вам розробити індивідуальний план навчання, який дозволить вам отримати необхідні кредити, не перевищуючи звичайної тривалості програми.

Прийом

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Магістр права інтелектуальної власності та ІКТ
    • Brussels, Бельгія
  • LLM з права інтелектуальної власності LLM
    • Belfast, Великобританія
  • LLM - Концентрація права інтелектуальної власності та технологій
    • Champaign, США