Keystone logo
© CODE
Göttingen University

Göttingen University

Göttingen University

Введення

Геттінгенський університет постійно входить до числа найкращих вищих навчальних закладів Німеччини в різних національних і міжнародних рейтингах університетів. З моменту свого заснування в 1737 році він надав чудові можливості для навчання та дослідження студентам і вченим з усього світу, включаючи понад 40 лауреатів Нобелівської премії. Окрім навчання та керівництва видатних професорів та інших експертів, студенти Геттінгена отримують переваги від доступу до першокласних навчальних закладів, наприклад, до Державної та університетської бібліотеки Геттінгена, яка є однією з найбільших бібліотек Німеччини, що містить близько 8 мільйонів одиниць і забезпечує доступ до численних юридичних та інших наукових баз даних.

Юридичний факультет Геттінгенського університету користується чудовою репутацією в галузі навчання, досліджень і професійного розвитку. Тут юридична освіта тісно пов’язана з практикою, пропонуючи заняття не лише професорам, а й адвокатам, юристам компаній та іншим практикам. Крім того, багато професорів також активно працюють за межами академічного середовища, наприклад, як юридичні радники, члени законодавчих комісій або судді вищих судів. Іншим привабливим аспектом Геттінгенського юридичного факультету є його міжнародність. Окрім прийому студентів з усього світу та надання численних можливостей для обміну, факультет також пропонує заняття запрошених професорів з інших країн і бере участь у безперервній міжнародній співпраці через різні спеціалізовані органи, такі як Китайсько-німецький інститут правових досліджень або Європейський Академія права та ІКТ.

Особливості кампусу

Місцезнаходження в Геттінгені стало синонімом високоякісних міжнародних досліджень. Щоб гарантувати, що це залишиться так і в майбутньому, Університет Геттінгена, включаючи Університетський медичний центр, і сім неуніверситетських місцевих дослідницьких центрів об’єдналися, щоб створити Геттінгенський кампус.

    Розташування

    • Göttingen

      Wilhelmsplatz 1 (Aula) Göttingen, 37073, Göttingen

    Запитання