Keystone logo
Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School of Finance & Management

Введення

Frankfurt School фінансів і менеджменту – це бізнес-школа, акредитована AACSB, EQUIS і AMBA, яка проводить дослідження та охоплює всі аспекти бізнесу, управління, банківської справи та фінансів. Вражаюче портфоліо послуг – від курсів отримання ступеню до освітніх програм для керівників, від дослідницьких проектів до консультацій – означає, що Frankfurt School діє як радник, каталізатор і освітній партнер для компаній і організацій, для окремих осіб, які починають нову кар’єру, і для досвідчених керівників. . Будучи центром інтелектуальної та практичної діяльності, бізнес-школа формулює передові рішення для світу бізнесу, фінансів та менеджменту, де порядок денний та проблеми постійно змінюються.

Ми пропонуємо першокласні курси та варіанти продовження освіти в семи різних підрозділах програми. Ми підтримуємо чотири спеціалізовані дослідницькі центри та здійснюємо численні міжнародні консалтингові проекти. Вся освітня, дослідницька та консалтингова діяльність зосереджена на фінансах та менеджменті. Під фінансами ми маємо на увазі міжфункціональну фінансову діяльність у всіх компаніях, які займаються фінансовим менеджментом. А під менеджментом ми маємо на увазі класичне корпоративне лідерство, коли менеджери розподіляють працівників і ресурси таким чином, щоб цілі компанії досягалися якомога ефективніше.

Frankfurt School фінансів і менеджменту виникла у фінансовому секторі, але сьогодні наші послуги користуються все більшою популярністю й в інших секторах бізнесу. У майбутньому ми продовжуватимемо розширювати наші національні та міжнародні зв’язки з бізнес-спільнотою.

Міжнародні програми

Сучасні керівники стикаються з серйозними проблемами на надзвичайно диверсифікованих і динамічних ринках, зростаючій глобальній конкуренції та дедалі більшій самостійності клієнтів і постачальників.

У такому складному бізнес-середовищі виживають ті організації, які мають добре розроблені стратегії та висококваліфікованих менеджерів. Освітні програми для керівників можуть допомогти керівникам відточити свої лідерські та управлінські навички, дати їм можливість вчитися на передовому досвіді та налагодити партнерську мережу з деякими з найуспішніших лідерів і компаній з усього світу.

Frankfurt School з фінансів і менеджменту має 50-річний досвід навчання керівників і співробітників. Ми пропонуємо численні освітні програми для керівників та інше індивідуальне навчання, спрямоване на те, щоб керівники могли відповідати вимогам сучасного вимогливого ринку.

Наше портфоліо

Наші освітні програми включають викладання на місці з висококваліфікованим і досвідченим викладачем, самонавчання, онлайн-навчання та репетиторство, а також міжнародно визнані іспити та сертифікати.

Frankfurt School пропонує широкий спектр предметних галузей у сфері банківської справи та фінансів, загального менеджменту та лідерства. Клієнти отримують вигоду від експертних знань і досвіду викладання наших майже 3000 викладачів і експертів, які читають лекції та навчальні матеріали німецькою, англійською, французькою, іспанською та російською мовами.

Ми надаємо освіту для керівних кадрів на всіх рівнях, від молодших до старших керівників, у тому числі для керівних кадрів на рівні правління, у широкому діапазоні компаній чи установ у фінансовій та інших галузях.

Зокрема, у сфері персоналізованих освітніх програм для керівників Frankfurt School пропонує широкий спектр послуг:

 • аналіз потреб у навчанні
 • індивідуальний дизайн освітньої програми
 • індивідуальне виготовлення матеріалів семінару та навчальних посібників
 • платформи електронного навчання та адміністрування веб-навчальних програм від імені наших клієнтів

Магістерські програми

Коли ви заклали основу для успішної кар’єри зі ступенем бакалавра, наступним кроком стане розширення ваших знань і навичок. У Frankfurt School відділу фінансів і менеджменту ви можете приєднатися до магістерської програми в будь-якому із семи спеціалізованих відділів, кожен з яких пропонує вам ретельну підготовку до майбутньої керівної ролі; кожен з них дозволяє вам систематично отримувати життєво важливу перевагу над конкурентами. Більшість наших магістерських програм викладаються англійською мовою, що допомагає відкрити двері до міжнародної кар’єри.

Вимогливі та інтенсивні, високомотивовані студенти, які зацікавлені в тому, щоб дізнатися про ключові аспекти фінансів і банківської справи в стислий період часу, повинні застосовуватися.

Основні моменти

 • Лекції та уроки під керівництвом експертів галузі
 • Малі дискусійні групи
 • Відвідування фінансових установ
 • Взаємодія між студентами з усього світу
 • Командоутворення, соціальні та спортивні заходи
 • Культурна екскурсія в Гейдельберг (включаючи відвідування їх знаменитого замку)
 • Вивчення німецької їжі, напоїв і культури (включаючи екскурсію по місту)

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

 • Frankfurt

  Frankfurt School of Finance & Management Adickesallee 32-34, 60322, Frankfurt

 • Düsseldorf

  Düsseldorf, Німеччина

  Запитання