FernUni Schweiz

FernUni Schweiz

FernUni Schweiz

Введення

Єдиний FernUni Швейцарії

Дистанційне навчання Університет Швейцарія (FernUni Швейцарія) є сучасним навчальним закладом і ведучий університет в галузі дистанційного навчання в Швейцарія.

Всі бакалавра і програми ступеня магістра відповідно Болонья Директиви встановлено. Більше 1500 студентів випускник в даний час навчається на німецькою або французькою мовами. У трьох місцях в Швейцарія обслуговувати наші менеджер студентів, студент і контактна особа для запитань про дистанційне навчання.

установа визнається:

  • федеральний уряд відповідно до ст. 11 Закону про Promotion університету (УМЗ)
  • відповідно до кантональних кантонів Вале законом про освіту і наукові дослідження університетів і науково-дослідних інститутах

Будучи лідером в галузі дистанційного навчання університету

Історія успіху дистанційного навчання університету Швейцарії (FernUni Швейцарія) починається 25 років тому. З 1992 року ми пропонуємо наші три місця в Бриг, Pfäffikon SZ і Сієрра курсів дистанційного навчання на університетському рівні. Більше 1500 студентів з дому і за кордоном на сьогоднішній день вчитися на німецькою або французькою мовами.

Всі курси розроблені відповідно до основних принципів Болонського процесу. Таким чином, програма за межами Швейцарії визнана на міжнародному рівні підтримується і вирівняна.

Дизайн навчання в дистанційному навчанні заснований на ідеї відкритого, гнучкого та індивідуального навчання. FernUni Швейцарія дотримується концепції сучасного дистанційної освіти як «змішаного навчання», поєднання електронного навчання і традиційного навчання в класі. Залежно від курсу вираз різних компонентів різна.

Розташування

  • Switzerland Online

    Switzerland Online, Швейцарія

    Запитання