European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

Введення

Ваш університет – Віадріна!

Готель Viadrina розташований у самому серці Європи, інтернаціональність є його фірмовою ознакою. Його студенти та викладачі родом з понад 80 країн. Не варто дивуватися тому, що студенти мають можливість проходити курси іноземної мови в мовному центрі університету та навчатися або проходити стажування за кордоном.

192654_AM-Fruehling_MG_0254.jpg
Fotos © Heide Fest / European University Viadrina in Frankfurt (ODER)

Одна програма, три варіанти ступеня

Програма МГП передбачає можливість отримання трьох типів ступенів: перший – це ступінь магістра права. програма (90 ECTS), яка може бути виконана як на повний, так і на неповний робочий день; дипломну програму (60 ECTS), яка складатиметься з тих самих курсів протягом двох семестрів, але буде коротшою без необхідності виконувати дисертацію та стажування; і останньою буде сертифікаційна програма (30 ECTS), яка дозволить ще більш стислий навчальний план, що складається з курсів в один семестр, але все ще з можливістю спеціалізації в конкретній галузі.

Гарне керівництво означає великий успіх

Ми пропонуємо невеликі класи та індивідуальне обслуговування. Навчальне середовище у Віадріні чудове та включає невеликі розміри класів, прямий контакт з академічним персоналом, індивідуальне обслуговування студентів, можливості стажування та допомогу в плануванні кар’єри. Viadrina створює атмосферу, де студенти можуть спокійно підготуватися до іспитів, вчасно закінчити навчання та підготуватися до вступу в професійне життя. Ласкаво просимо до родини Viadrina!

Приймаючий університет

Магістр міжнародних прав людини та гуманітарного права Магістерська програма проводиться в Європейському університеті Віадріна, заснованому в 1991 році. Таким чином, він продовжує прекрасну традицію першого державного університету Бранденбурга (Alma Mater Viadrina, 1506 - 1811). Університет складається з трьох факультетів, факультету права, факультету економіки та факультету культурології, на додаток до афілійованих центрів та інститутів. У тісній співпраці з Познанським університетом він також проводить Collegium Polonicum у місті-побратимі Франкфурта (Одер), Слубіце, розташованому в Польщі прямо через річку Одер від Віадріни. У співпраці з польськими та іншими афілійованими європейськими університетами Віадріна особливо намагається протистояти виклику нововідкритої та розширеної Європи, будуючи міст між Східною та Західною Європою. Крім того, університет має численні інші міжнародні партнерські установи по всьому світу.

Статистика

Тут починається Європа

Наші 6000 іноземних студентів із 85 країн вивчають право, економіку та культуру після відновлення Віадріни в 1991 році Європейський університет перетворився на всесвітньо відомий адрес на німецько-польському кордоні, де зараз навчається приблизно 6000 студентів. Європейські та міжнародні аспекти права, економіки та культури відіграють особливу роль у планах отримання ступеня, які пропонують наші факультети права, ділового адміністрування та економіки та культурних наук.

    Розташування

    • Frankfurt an der Oder

      Auditorium maximum (AM) Room 213 Logenstraße 4 15230, 15230, Frankfurt an der Oder

    Запитання