Keystone logo
European Humanities University Магістр міжнародного бізнесу та торгового права
European Humanities University

Магістр міжнародного бізнесу та торгового права

Vilnius, Литва

2 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Введення

LL.M. Програма «Міжнародний бізнес і торгове право» готує фахівців для роботи як висококваліфікованих юридичних експертів на національному та міжнародному юридичному ринку, а також для проведення науково-дослідної та академічної діяльності в галузі міжнародного бізнесу та торгівлі. Програма готує студентів до вирішення проблем все більш глобальної економіки, надаючи їм знання та навчання, необхідні для обробки складних транснаціональних транзакцій, які визначають поточне правове та бізнес-середовище. Ця програма включає основні курси з корпоративного права та корпоративного управління, міжнародного комерційного арбітражу, міжнародного права інтелектуальної власності, міжнародного фінансового права, міжнародних комерційних контрактів тощо.

Програма спрямована на навчання творчих та активних юристів, здатних вирішувати організаційні та управлінські питання, а також працювати юристами-практиками та дослідниками як на національному, так і на міжнародному рівнях.

Випускники програми отримають диплом магістра права (LL.M.).

Відмінні риси Програми

  • Програма ґрунтується на 30-річному досвіді університетського навчання в галузі права
  • Всі курси викладаються англійською мовою
  • Програма виконується міжнародною командою професорів, абсолютна більшість з яких мають практичний досвід роботи в цій галузі.
  • Змішаний формат навчання, що поєднує денну форму навчання у Вільнюсі та дистанційну
  • Відпрацювання юридичних навичок та суддівського виступу на міжнародних змаганнях (The Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot)
  • Програма базується на чіткій спеціалізації в міжнародному приватному праві - міжнародному бізнесі та торговому праві, що забезпечує якість цільової освіти
  • Поєднання теорії та практики, дослідницької та проектної діяльності

Прийом

Навчальний план

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання