ESME

ESME

ESME

Введення

ESME : Дух інновацій без кордонів

Заснована в 1905 році, ESME є приватною некомерційною школою під наглядом Міністерства освіти і науки. Школа має давні традиції підготовки інженерів з широкою, добре розвиненою базою, що дозволяє їм без труднощів просуватися в будь-які аспекти ринку інженерної праці.

Визнана інженерна школа

Член консорціуму найкращих французьких шкіл інженерії та бізнесу «Grandes Ecoles», ESME також є підписантом Хартії Erasmus для вищої освіти та членом мережі «n+i», міжнародної мережі інженерних шкіл.

ESME полягає в підготовці інженерів за допомогою найсучасніших досліджень. Ми прагнемо зробити внесок у розвиток наукових знань і розширити наше викладання через промислові та міжнародні партнерства.

71902_71901_rsz_axellericci_coreedusud.jpg

Студентське життя у Франції

Відпочинок також відіграє свою роль в ESME з багатьма студентськими клубами, починаючи від спорту до музики та вина. Численні громадські заходи, які організовуються в школі, є чудовою нагодою відчути французький спосіб життя та зустріти нових друзів.

Крім того, велика мережа випускників шкіл та контактів в галузі підвищує міжнародні можливості для стажування та кар'єри за кордоном.

Фундаментальні дослідження

ESME надає можливість всім студентам брати участь у передових дослідженнях. Дійсно, міждисциплінарний персонал факультету високого рівня відданий прикладним дослідженням через промислові та фундаментальні контакти, а також академічним дослідженням у рамках наших фундаментальних досліджень. Сфери досліджень охоплюють широкий спектр предметів від енергетичних систем до медичної візуалізації або судової експертизи, наприклад.

Партнерства включають міжнародні групи та стартапи, а також престижні національні установи, такі як INSERM (Національний інститут охорони здоров’я та медичних досліджень) або CNRS (Національний інститут наукових досліджень). Студенти пов’язані з цією дослідницькою діяльністю через стажування та проекти. Більшість студентів магістратури виконують проект R&D у співпраці з компанією або науково-дослідним інститутом під керівництвом викладача.

Розташування

  • Paris

    ESME 34 Rue de Fleurus, 75006, Paris

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання