ESLSCA Business School

ESLSCA Business School

ESLSCA Business School

Введення

«Підготовка менеджерів, відкритих до світу, ESLSCA Business School Paris завжди прагнула озброїти своїх студентів міцними загальними знаннями та допомогти їм швидко адаптуватися до своєї майбутньої ролі керівників і бізнес-адміністраторів.

Рішуче зосереджена на ефективності навчання, ESLSCA Business School Paris розвивала свою діяльність протягом більш ніж 70 років, щоб стати центром академічної майстерності, зокрема в галузі фінансів, менеджменту та маркетингу. Спеціалізована програма бакалавра або MBA, повний робочий день або робоче навчання, школа пропонує багато курсів, з яких студент може вибрати.

Підкреслюючи збалансовану педагогіку між фундаментальною теорією та практичним досвідом, ESLSCA Business School Paris створила вбудовану прогресивність набуття знань і навичок. На додаток до цих курсів і залежно від програми існує багато нововведень, таких як робота у форматі Lab, яка дає змогу набути досвіду співпраці, дослідницька діяльність, яка ініціює методології використання інформації, або конкретні зв’язки з компаніями-партнерами, які розробляють дух ініціативи та забезпечують пряме зіткнення з реаліями бізнесу.

ESLSCA Business School Paris постійно прислухається до економічного світу та його подій. Він прагне задовольнити потреби різних аудиторій, студентів, а також молодих випускників і керівників підприємств, які бажають вдосконалити свої навички або змінити свою кар'єру. Це також означає, що програми постійно шукають найкращу відповідність потребам ринку праці. Споживчі тенденції, технологічні інновації, геополітичні зміни, нове використання цифрових технологій… Усе це показники, які знаходять відгук у вченнях школи.

ESLSCA Business School Paris може покластися на досвід і міцність міжнародної групи Planeta Formation et Universités, яка забезпечує навчання понад 100 000 слухачів щороку через установи, розташовані в більш ніж 15 країнах світу. Ця підтримка гарантує велике культурне багатство, яке формує в учнів відкрите бачення середовища, яке їх оточує і в якому вони знаходять своє місце.

Широко відкриті для міжнародного співробітництва та розташовані в самому центрі Парижа, світового міста, яке все ще залишається таким же привабливим, як і раніше, програми ESLSCA Business School Paris сприяють підготовці лідерів завтрашнього дня, які повинні вміти розуміти світ. щоб бути його акторами.

Ксав'є Озанно - керуючий директор

Чому варто вибрати ESLSCA?

5 причин прийти і навчатися в ESLSCA:

1. Навчання відповідно до ринку праці

Наші навчальні курси були продумані та побудовані у співпраці з гравцями ринку праці. Наш факультет складається з викладачів-дослідників, а також експертів-доповідачів із професійного світу. Навчання в ESLSCA Business School Paris дозволить вам увійти в трудове життя з операційними навичками, яких шукають великі компанії.

2. Індивідуальна педагогіка

ESLSCA Business School Paris пропонує безпрецедентну освітню конструкцію «ESLSCA Learning System». Завдяки позитивній педагогіці, а також численним освітнім і цифровим інструментам цей метод ґрунтується на трьох основоположних принципах і дозволяє учням йти шляхом досконалості. Ця педагогічна інженерія дозволяє студенту будувати свою професійну кар'єру протягом усього курсу.

3. Сучасний кампус

У ESLSCA Business School Paris ви розвиватиметеся в нашому новому приміщенні площею понад 8000 м2. Наша школа розташована в бізнес-кампусі в самому центрі 19-го округу Парижа, в двох кроках від Парку де ля Віллет.

4. Сила міжнар

Наразі серед студентів ESLSCA Business School Paris представлені представники понад 50 національностей. Крім того, студент має можливість поїхати на обмін за кордон. Наша школа є членом AACSB, EFMD, CREPUQ та EDUNIVERSAL.

5. Мережа з понад 15 000 випускників

ESLSCA Business School Paris може розраховувати на силу своєї мережі завдяки асоціації колишніх студентів школи, яка зараз налічує понад 15 000 членів по всьому світу. Основна місія Асоціації випускників ESLSCA полягає в тому, щоб активізувати спільноту випускників і дозволити студентам розширити свою мережу та скористатися можливостями кар’єрного зростання.

Статистика

 • 70 років досвіду
 • 15 000 випускників по всьому світу
 • 5000 пропозицій про роботу та стажування для студентів
 • 50 університетів-партнерів
 • + 100 000 студентів
 • 9800 компаній-партнерів
 • 15 країн, де створена мережа
 • 114 національностей

  Рейтинги

  Визнання компаній, які підтримують освітній проект ESLSCA Business School Paris, делегують викладачів, проводять численні стажування та вітають випускників у найкращих умовах. Результати опитування щодо заробітної плати молодих випускників журналу EXPANSION (квітень 2010 року) знову цього року сприятливі для ESLSCA Business School Paris, яка займає 28 місце з 40 класифікованих шкіл.

  Акредитації

  Розташування

  • ESLSCA Paris Business School 11 Rue de Cambrai, 75019, Paris

  Запитання