Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Введення

Школа права Erasmus є однією зі шкіл Університету Еразма Роттердама: університету світового класу, який займає 71 місце в рейтингу університетів світу Times Higher Education. Наші програми LLM поєднують академічне мислення з практичним навчанням. На додаток до звичайних курсів організовуються екскурсії до юридичних фірм, міжнародних судів і міжнародних компаній, щоб відчути (юридичну) практику: де право зустрічається з бізнесом.

Будучи студентом Erasmus School of Law, ви станете частиною міжнародної спільноти: наші співробітники та студенти представляють понад 45 різних національностей! Ви відвідуватимете заняття з людьми з багатьох різних правових культур і покращите свої міжнародні та міжкультурні навички, які підготують вас до міжнародної юридичної кар'єри. Erasmus School of Law знаходиться в Роттердамі.

Маючи найбільший порт у Європі, Роттердам є одним із найважливіших двигунів голландської економіки. Завдяки Роттердаму сьогодні це жваве космополітичне та мультикультурне місто, у якому проживають представники понад 160 національностей і багато міжнародних і місцевих підприємств, таких як Unilever і Shell.

Розташування

  • Rotterdam

    Burgemeester Oudlaan 50, , 3062 PA, Rotterdam

Запитання