Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam

Введення

Erasmus Школа права є одним зі шкіл Erasmus University Rotterdam: А університет світового класу займає 71th за часів вищої освіти по всьому університети Рейтинг. Наші програми LLM об'єднати академічну мислення з практичної підготовки. На додаток до регулярних курсів лінгвістичних експедицій організовані юридичні фірми, міжнародних судів і міжнародних компаній, щоб випробувати (юридична) практики: де закон відповідає бізнес.

Будучи студентом Erasmus школи права, ви станете частиною міжнародної спільноти: наші співробітники і студенти представляють більше 45 різних національностей! Ви відвідувати заняття з людьми з різних правових культур і поліпшити свої міжнародні та міжкультурні навички, які підготують вас до міжнародної юридичної кар'єри. Erasmus Школа права знаходиться в Роттердамі.

Маючи найбільший порт в Європі, Роттердам є одним з найважливіших факторів голландської економіки. В результаті Роттердам сьогодні є динамічною космополітичний і багатонаціональне місто, в якому проживає понад 160 національностей і безлічі міжнародних і місцевих підприємств, як Unilever і Shell.

Розташування

Розташування
  • Burgemeester Oudlaan 50, , 3062 PA, Rotterdam

Запитання