Edinburgh Law School - The University of Edinburgh Магістр порівняльного та європейського приватного права
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

Магістр порівняльного та європейського приватного права

0 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Усім, хто працює в юридичній практикі, наукових колах, національних або міжнародних установах чи корпораціях, доведеться працювати з іноземними законами та юридичними концепціями. Тому вивчення приватного права з порівняльної точки зору є важливим для тих, хто шукає кар’єру в міжнародному чи транснаціональному контексті.

Спираючись на традиції цивільного та загального права, ця програма пропонує ідеальну платформу для розвитку експертних знань у основних галузях приватного права з порівняльної точки зору, а також отримати вигоду від науково-дослідницького навчання вчених-юристів, які визнані експертами у своїй поле.

Ця унікальна магістерська програма надає вам можливість отримати вищу кваліфікацію, яка є як суворою академічно, так і професійно корисною.

LLM в області порівняльного та європейського приватного права пропонує широкий спектр предметів, які розглядають різні аспекти приватного права з порівняльної точки зору, а також курси з теорії права та історії права. Крім того, ви можете вибрати подальші курси з широкого списку варіантів, які пропонує Школа, що дозволить вам адаптувати LLM відповідно до ваших інтересів.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • LL.M. у міжнародному та порівняльному праві
    • Washington, США
  • Магістр права (LLM) з порівняльного правознавства
    • San Diego, США
  • LLM Міжнародне та порівняльне право - повний робочий день
    • Online United Kingdom