Edinburgh Law School - The University of Edinburgh LLM у галузі міжнародного комерційного права та практики (ONLINE LEARNING)
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

LLM у галузі міжнародного комерційного права та практики (ONLINE LEARNING)

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 20 700 / per year *

Дистанційне навчання

* Денна (1 рік): 20 700 доларів США; Неповний робочий день (20 місяців): 10 350 фунтів стерлінгів; Неповний робочий день (2 роки): 10 350 фунтів стерлінгів; Неповний робочий день (3 роки): £ 6,900; Неповний робочий день (32 місяці): £ 6,900

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Опис програми

Ця програма націлена на те, щоб надати вам глибшого розуміння того, як діє міжнародне комерційне право на практиці, з різними варіантами курсу, які відображають інтереси, досвід та галузевий орієнтацію нашого академічного персоналу.

Глобалізація та розвиток технологій призвели до значного зростання міжнародної торгівлі товарами та послугами, міжнародних інвестицій та розвитку глобальних фінансових ринків. Паралельно світ міжнародної торгівлі спостерігав значне зростання регулювання комерційної діяльності на національному та міжнародному рівнях, а також у міжнародних судових та арбітражних процесах. Цей LLM має на меті допомогти вам зрозуміти міжнародний контекст, в якому діє зараз.

Програма зосереджена на юридичних реакціях на події, що формують міжнародну торгівлю сьогодні, адже юристам та бізнес-професіоналам все частіше потрібно виходити за межі внутрішнього законодавства, щоб знайти рішення, що відповідають їхнім міжнародним бізнес-потребам та можливостям.

Структура програми

Нагороджений Міжнародним комерційним правом LLM

Під час навчання ви також зможете навчатися на двох курсах з різних предметних областей, таких як інформаційні технології, право інтелектуальної власності та медичне право.

Будь ласка, зверніть увагу, що доступний вибір курсів у будь-якому конкретному році може змінитися.

Результати навчання

LLM у міжнародному комерційному праві

Курси дозволяють вам розробити практичне розуміння правових питань, пов'язаних з окремими галузями, ринками та комерційними відносинами. Вони також полегшують більш широке та загальне розуміння основних тем, таких як гармонізація, регулювання та дотримання.

Програма дозволить вам вийти за межі технічного змісту відповідного закону та критично думати про основні проблеми та суперечливі рішення. Вивчивши програму, ви почнете розуміти не тільки юридичні проблеми, але й етичні принципи, і соціально-економічний контекст. Тут особливий акцент робиться на економічному та комерційному контексті.

Карєрні можливості

Більшість студентів, які навчаються в програмах LLM Law School за програмою онлайн-дистанційного навчання, є середньою кар'єрою, і вони часто працюють на міжнародних кордонах. Багато хто вже буде заснований у своїй кар'єрі, але хочуть використовувати програму для зміцнення навичок та знань, накопичених з часом.

Випускники наших онлайн-програм дистанційного навчання переходять до різноманітних кар'єри в галузі права та суміжних юридичних сфер, включаючи роботу в місцевих та міжнародних фірмах, державних юридичних департаментах, інших державних установах, міжнародних організаціях та в академічних колах. Програми також є ідеальною платформою для передових досліджень.

Для деяких випускників успішне завершення програми призведе до просування на своїх поточних посадах. Інші прагнуть у цілому розробити нове професійне керівництво. Програма спрямована на підтримку студентів у будь-якому кінцевому результаті, на який вони прагнуть, шляхом розвитку своїх знань та розуміння права, а також шляхом набуття навиків, що підлягають передачі, і, щонайменше, досвіду спілкування з провідними науковцями у цій галузі та з колегами-студентами.

Профіль Інтернет-дистанційного навчання студентів LLM та їх потреби в кар'єрному керівництві визнаються службою кар'єри університету, яка пропонує інформаційні ресурси, що стосуються міжнародної та поза права кар'єри, а також можливість організувати індивідуальні консультації з студентами, які розташовані дистанційно.

Вимоги до вступу

Великобританія 2: 1 ступінь з відзнакою або її міжнародний еквівалент. Ваша ступінь не повинна бути предметом права, але вона повинна бути від визнаного вищого навчального закладу.

Ми також розглянемо вашу іншу кваліфікацію та професійний досвід як частину вашої заявки.

Англійська мова вимоги

Всі заявники повинні мати одну з наступних кваліфікацій як доказ їх здатності до англійської мови:

 • ступінь бакалавра або магістра, який викладався та оцінювався англійською мовою в більшості країн, що говорять англійською мовою, як визначено візами та імміграцією Великобританії
 • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,5 у кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: загальна кількість 100 (принаймні 23 у кожному модулі)
 • PTE (A): загальна кількість 67 (принаймні 61 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
 • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 176 в кожному модулі)
 • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ступені викладання та оцінювання англійською мовою повинні складати не більше трьох років на початку вашої програми навчання. Мовні тести повинні бути не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Единбурзька юридична школа. Тест з англійської мови

Единбурзька юридична школа спільно з відділом освіти англійської мови університету розробила альтернативний тест з англійської мови для абітурієнтів до наших онлайн-програм дистанційного навчання післядипломної освіти для вступу в навчальний рік 2017/18.

Тест є альтернативою іспитам з англійської мови, які зараз приймаються університетом, таких як IELTS, TOEFL-iBT, PTE (A), CAE та CPE.

Зверніть увагу, що цей тест може бути використаний лише для задоволення вимог англійської мови для вступу до програми післядипломної освіти за законом шляхом дистанційного навчання в Единбурзькій юридичній школі в Единбурзькому університеті.

Терміни подання заявки

 • Дата початку програми: 14 січня 2019 року
 • Кінець терміну подання заявки: 13 листопада 2018 року

Ми настійно рекомендуємо вам подати вашу заявку якнайшвидше, особливо якщо ви також подаєте заявку на отримання фінансування або вам буде потрібно віза. Ми можемо розглянути пізні програми, якщо у нас є доступні місця.

Ми уважно стежимо за номерами додатків, щоб ми могли розмістити всіх тих, хто отримує пропозиції. Тому може бути необхідно закрити програму раніше опублікованих термінів. Якщо це так, ми поставимо чотири тижні попередження.

Як застосовувати

Ви повинні надіслати посилання на вашу заявку.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • LLM у міжнародному комерційному праві
  • Groningen, Нідерланди
 • LLM Advanced Studies в галузі міжнародного цивільного та комерційного права
  • Leiden, Нідерланди
 • LLM з комерційного та корпоративного права
  • Rotterdam, Нідерланди