Deggendorf Institute of Technology

Deggendorf Institute of Technology

Deggendorf Institute of Technology

Введення

Вибір

Ми прагнемо випускати глобальних випускників з міжнародними дипломами: 195 університетів-партнерів у всьому світі надають студентам багато можливостей набути досвіду та отримати кредити для отримання ступеня через семестри по обміну, стажування та навчання з подвійним дипломом за кордоном. Фактично, всі ступені бакалавра включають обов’язковий семестр стажування, який можна пройти як на території країни, так і за кордоном.

Ми співпрацюємо з більш ніж 500 регіональними та транснаціональними компаніями, включаючи глобальних гравців, таких як BMW, MAN, Continental, ZF та Siemens, де студенти можуть отримати неоціненний досвід роботи. На додаток до цього в службі кар’єри університету проводиться програма наставництва, в рамках якої студенти співпрацюють з професійним наставником бізнесу, щоб допомогти їм досягти своїх професійних цілей. Це активне просування заспокоює перехід від академічної до професійної кар’єри, тобто наші випускники особливо успішні на ринку праці.

Статистика

Майже 8000 наших студентів, включаючи 30% іноземних студентів, вивчають ряд курсів, які викладаються англійською або німецькою мовами.

    Розташування

    • Max-Breiherr-Str. 32

    • Edlmairstraße 6 und 8 94469 Deggendorf

    Запитання