Keystone logo
CY Cergy Paris University - School of Law LL.M. Закон про оподаткування, комерційне право та комплаєнс
CY Cergy Paris University - School of Law

LL.M. Закон про оподаткування, комерційне право та комплаєнс

Cergy, Франція

1 Years

Англійська

Денне навчання

30 Jun 2024

09 Sep 2024

EUR 7 000 / per year *

На кампусі

* повний LLM: заявники з ЄС / 7500 € для заявників, які не входять до ЄС | подвійний LLM: 11 000 євро для заявників, які не входять до ЄС / 10 000 євро для заявників із ЄС

Введення

Магістр права у французькому та європейському праві, спеціалізація з оподаткування, комерційного права та відповідності - це дуже вибіркова програма, яка зміцнить ваші можливості для роботи в міжнародному бізнес-середовищі.

Ця програма повністю викладається англійською мовою та пропонує унікальну можливість для тих, хто не є рідною мовою французької мови, вивчати французьке та європейське податкове та комерційне право.

Заняття та семінари викладають як міжнародні вчені, так і відомі професіонали з престижних міжнародних фірм, що базуються в Парижі.

Після завершення програми студенти можуть отримати два дипломи: спеціалізований LL.M. Вища освіта та національний ступінь магістра.

  • Студенти та професіонали без визнаної кваліфікації отримають спеціалізований ступінь LL.M. Університетська освіта
  • Студенти, які мають ступінь доктора юридичних наук (JD), ступінь бакалавра права. (4 роки) або еквівалентну визнану кваліфікацію буде надано як спеціалізований LL.M. Вища освіта та національний ступінь магістра

Ступінь є конкурентоспроможним, вибірковим і розробленим для студентів-юристів, які мають високий рівень юридичних знань і відмінний рівень англійської мови. Програма була кілька разів відзначена різними організаціями та Міністерством вищої освіти Франції.

Спільний LL.M. Програма з Університетом Данді, Шотландія (UOD)

Спільний LL.M. програма — це захоплююче нове підприємство, яке поєднує дві динамічні та високо оцінені юридичні школи. Визнані експерти навчатимуть студентів і отримають глибокі знання з широкого кола сучасних правових питань як з точки зору загального, так і з цивільного права.

Програма унікальна і пропонує дві кваліфікації, які видаються протягом двох семестрів. Студенти, які навчаються на спільному LL.M. програма закінчить зі LL.M. в міжнародному комерційному праві від UOD і національний ступінь магістра з права Франції та Європейського Союзу, спеціалізується на оподаткуванні, господарському праві та комплаєнсі в CYU.

Ідеальні студенти

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Плата за навчання програми

Program delivery

Про Школу

Запитання