Keystone logo
© TESS
CY Cergy Paris University - School of Law

CY Cergy Paris University - School of Law

CY Cergy Paris University - School of Law

Введення

Університет Сержі-Понтуаз (UCP) був створений у 1991 році. 1 січня 2020 року UCP об’єднався з кількома іншими вищими навчальними закладами, щоб сформувати Паризький університет CY Cergy (CYU). CYU розташований на захід від Парижа в департаменті Валь д'Уаз. Його привілейоване географічне положення дозволяє йому отримати вигоду від Парижа та його західних зон зайнятості.

CYU є державною установою та провідним центром навчання та досліджень, який приймає понад 1500 іноземних студентів із 54 різних країн із загальної кількості студентів у 25 000, включаючи 600 докторантів, 1200 дослідників та 4132 випускників. Маючи понад 1000 викладачів, університет пропонує всі рівні бакалаврату та аспірантури та входить до 20 найкращих національних університетів.

CYU розвинув міжнародні обміни з більш ніж 135 іноземними університетами, бере участь у європейській програмі обміну та прийняв систему ECTS (Європейська система передачі кредитів), яка дозволяє європейським студентам отримувати кредити у своєму університеті за курси, які вивчаються за кордоном. Французький уряд кілька разів називав CYU «модельним університетом».

Юридична школа

Школа права CYU вітає понад 3100 студентів, розділених на ліцензії, магістра та докторські ступені, і пропонує їм справжній нагляд і підтримку протягом навчання та до їх професійної інтеграції. Це динамічна та престижна школа, яку Міністерство освіти Франції займає 3 місце у Франції та 1 місце в Парижі та його передмістях за середньою зарплатою випускників та працевлаштуванням.

Школа права кілька разів була нагороджена престижною кафедрою Фулбрайта. Це характеризується бажанням розвивати міжнародні програми та програми обміну.

Підготовка компетентних юристів була однією з головних цілей Школи права, про що свідчать різноманітні зв’язки з професійною мережею та тісні зв’язки з Асоціацією юристів та місцевими та національними органами влади.

Розташування

  • Cergy

    CY Cergy Paris Université 33 Bd du port Cergy Pontoise Cedex, 95011, Cergy

Запитання