Case Western Reserve University School of Law

A logo

Введення

Типовий закон школа: Наша міжнародне право, закон про охорону здоров'я, а також програми закон про інтелектуальну власність є одними з кращих в країні. Національний юрист журнал назвав нас серед кращих шкіл 25 юридичних, які забезпечують кращі можливості для захисту суспільних інтересів. Журнал також перераховані нас серед свого першого "пошани юридичних шкіл», які забезпечують кращі практичні заняття.

Захоплюючі Розташування: Ми знаходимося в самому центрі університетського кола, процвітаючої культурної околиці в Клівленді, штат Огайо. "Повернення підживлюється культури і мистецтва" Клівленда отримали це вибрано, серед міст по всьому світу, як місце для відвідування в 2015 році в Нью-Йорк Таймс, Лос-Анджелес Таймс, Фодор, подорожей і відпочинку.

Широкий Навчальна програма: Ми пропонуємо JD, LLM, і доктор юридичних наук градусів. Студенти LLM прийняти більшість занять з JD і доктор юридичних наук студентів. Ми пропонуємо чотири LLM ступеня: International Business право, право інтелектуальної власності, США та глобальні юридичні дослідження, і міжнародного кримінального права.

Гордий Історія: Ступінь в США і глобальних правових досліджень, вперше запропонована восени 1992 року, був одним з перших LLM градусів, запропонованих в Сполучених Штатах виключно для випускників закордонних вузів. Інші градусів LLM були запропоновані майже 10 років. Ми маємо партнерські відносини з провідними юридичними школами за кордоном - наприклад, Комільяс Папський університет в Мадриді, Middlesex University в Лондоні, Університет Париж IX, Східно-Китайського університету політології та права в Шанхаї, і Південно-Захід університету політичних наук і права в Chongqin - від якої багато хто з наших студентів LLM зареєструватися.

Наша зростаючим присутністю: Ми закінчили 1000 LLM студентів з десятків країн на п'яти континентах. Наші випускники практикувати і вчити закон в провідних юридичних фірм, корпорацій та університетів. У 2015-2016 роках, Управління іноземних Юриспруденція поступив 73 LLMs і 25 студентів SJD.

Експерт Факультет: Наш закон факультету 25-му місці в країні в науковій впливу. Вони відзначили, експертами в своїх областях, і їх першим пріоритетом є успіх наших студентів. У нас є затишну дружню атмосферу, яка заохочує співпрацю між професорами, адміністраторами, співробітниками, студентами та випускниками. Коли Ви вступите в нашу юридичну школу, ви є частиною нашої правової сім'ї.

Зв'язки заклад: Ми є частиною Case Western Reserve University, вельми займає науково-дослідної установи з більш ніж 5 800 студентів і професійних студентів і більше 5000 студентів. Університет також є домом для Уезерхед школи менеджменту, справа Інженерна школа, школа стоматології, Френсіс Payne Bolton школа медичних сестер, Школа медицини, школа післядипломної освіти, Джек, Йосипа і Мортон Мандель Школа прикладних соціальних наук, і коледж мистецтв і наук. Наш університет надходить більше 1800 іноземних студентів з країн у всьому світі.

Рейтинги

  • № 9 у законі про охорону здоров’я — US News & World Report, випуск рейтингу за 2021 рік.
  • № 24 у міжнародному праві — US News & World Report, випуск рейтингу за 2021 рік.
  • № 40 у праві інтелектуальної власності — US News & World Report, випуск рейтингу за 2021 рік
  • № 44 у Clinical Education, US News and World Report, випуск рейтингу за 2021 рік.
  • № 30 Національний рейтинг факультету за науковий вплив -- Дослідження Хілда та Сікельмана, 2019.

Наш факультет посідає 30 місце в країні за науковим впливом. Вони є відомими експертами у своїх галузях, і для них першим пріоритетом є успіх наших студентів.

Розташування

  • Case Western Reserve University School of Law Foreign Graduate Legal Studies 11075 East Blvd , 44106-7148 , Cleveland

Запитання