Keystone logo
The Catholic University of America - Columbus School of Law

The Catholic University of America - Columbus School of Law

The Catholic University of America - Columbus School of Law

Введення

The Колумб школи права сяє, як дорогоцінний камінь в юридичній освіті у Вашингтоні, округ Колумбія є Академія в складі колегіальних і жалісливих студентів, прихильної і академічно шановного факультету, і досвідчений і добре пов'язаних випускників бази, яка готова допомогти сьогоднішнім студентам досягти своїх цілей.

Наші студенти виділяються індивідуально і колективно. Вони отримують стипендії, екстерном і стипендії; деякі з них також публікує в юридичних журналах. Наші судові і MÕÕT випробування команди виграють нагороди в змаганнях з Пуерто-Ріко в Відень в Гонконг. студенти АПЗ право виступати за живих клієнтів через нашу новаторську юридичну клініку, які доводять щодня істинність стародавньої максими: я роблю, і я розумію.

Співвідношення викладачів-учень малий. Професори пройти зайву милю, щоб допомогти студентам з рекомендаціями і в створенні професійних зв'язків. Додайте до цього закону шкільному середовищі зазначила для духу товариства, де студенти хочуть бачити один одного успіху, і у вас є фундамент незабутній досвід юридичної школи.

Вчителі та виконавці, наш повний робочий день і ад'юнкт викладачі є професори, вчені, дослідники, практикуючі і юридичні коментатори першого порядку. Деякі залишаються активними в залі суду. Інші автором еталонні тексти з таких предметів, як делікти і законодавства про цінні папери. Вони представляють на конференціях і на панелях по всьому світу. Їх читають, цитують, цитується, і поважали. Перш за все, наш факультет присвячена передового досвіду в галузі викладання права і успіх продуктивності наших студентів.

Наше будівля впроваджений знаходиться всього в декількох хвилинах від центру Вашингтона, округ Колумбія, правової епіцентру країни і найкраще місто в Америці для вивчення закону. Колумб школа права є членом Асоціації американських юридичних шкіл (AALS) з 1921 року і Американської асоціації адвокатів (ABA), починаючи з 1925 року.

Ми запрошуємо Вас вивчити наш веб-сайт і дізнатися про те, що робить Колумб школи права стояти осторонь. Починаючи з 1897 року, юридична школа вітає студентів усіх віросповідань і фону, навчання, направляючи і допомагаючи їх трансформації в деякі з найкращих юристів-практиків в Америці.

АПЗ Закон Advantage

Розташований у Вашингтоні, округ Колумбія, Католицький університет Америки Колумб школи права (АПЗ Закон) є одним з кращих варіантів ви можете зробити, якщо ваша мета полягає в тому, щоб закінчити з навичками - наприклад, критичний правовий аналіз, юридичних документів, а також ефективної усної пропаганди - які мають важливе значення для успішної юридичної практики в 21-м столітті.

На кожному кроці, підхід Куа Ло правової освіти можна підсумувати трьома словами: практичні, цілеспрямований характер, і зв'язку, також згадується як Advantage АПЗ закону. Це в поєднанні з сильним почуттям служби і перебуваючи в столиці країни роблять Куа закону досвід юридичної освіти, який дозволить вам рости як професійно, так і як особистість.

Служба

закон АПЗ має унікальну місію обслуговування. Ця місія на прикладі нашої прихильності до безоплатної роботи, прихильність поділяють студентів, викладачів і випускників, так. Клінічні навички лежать в основі того, як функціонує закон як інструмент, щоб допомогти і захистити інших, особливо найбільш вразливих груп суспільства.

Студенти, які залучаються до служби, мають багато можливостей для участі в довгострокових і короткострокових проектів соціальної справедливості, а також студентські організації, які дають повернутися до місцевих communtiy. АПЗ Закон також допомагає студентам, які бажають продовжити аспірантські стипендії та інші можливості працевлаштування в громадських інтересах і настройки державної служби.

Заява Закон Місія

Колумб школи права є невід'ємною частиною Католицького університету Америки і вона підтримує і просуває мети і завдання університету в цілому, так як вони були підтверджені протягом всієї історії університету і в даний час йдеться в заяві місії університету. Ці цілі і завдання виявляються в основний прихильність ідеалам гідності кожного людської особистості; повагу недоторканності людського життя; справедливість йде корінням в загальне благо; визнання і захист прав людини в якості дарів Творця; піклуватися про бідних, запущена, і вразливих груп населення; і зобов'язання любові один до одного. В юридичній школі, ми прагнемо, щоб виявити, зберігати і поширювати істину у всіх його формах; для досягнення академічного відмінності в католицькій інтелектуальної традиції; і забезпечити, в інституціональному чином, вірність християнським натхненням університету.

Сенс школи інституційної цілісності і спільноти відображає його вірність католицьким ідеалам і переконанням. Таким чином, школа прагне до зміцнення своїх вже міцні узи спільноти, продовжуючи заохочувати і підтримувати повагу і серед викладачів, адміністраторів, студентів, співробітників та випускників, а також повагу до різноманітності фонів, релігійної приналежності, точок зору, і внески, які члени привносять в закон шкільної спільноти.

Ми об'єднуємо себе здатним і різноманітне тіло студента і забезпечити студентів з винятковим професійної освіти, призначені для підготовки і мотивувати їх, щоб служити з інтелектом, цілісності і бадьорості потреби клієнтів, громад, нації, громадянського суспільства та міжнародної спільноти. Ми прагнемо прищепити нашим студентам комплексний набір практичних компетенцій, широке коло доктринального знання, а також прихильність до етичної практиці закону. За перший рік навчання ми рекомендуємо студентам розглянути можливість участі в структурованої спеціалізації через масив інститутів, клінічної освіти, центрів і програм, які підвищують навички, які необхідні для забезпечення високої якості юридичного представництва. Завдяки наданню високої якості навчання, суворої науки, професійних досягнень і громадських робіт, юридична школа прагне зробити суттєві і довгостроковий вклад в збагачення знань, цілісність юридичної професії, а також підвищення добробуту більш широких верств співтовариство, нація, і церква.

Розташування

  • Washington

    The Catholic University of America Columbus School of Law 3600 John McCormack Rd., NE , 20064, Washington

Запитання