Cracow University of Economics

Cracow University of Economics

Cracow University of Economics

Введення

люб’язно надано Cracow University of Economics (CUE)

Cracow University of Economics (CUE) - найбільша школа економіки в Польщі, і третій за величиною університет у Кракові , великий польський академічний центр. Це був перший вищий навчальний заклад у Польщі, який розпочав навчання англійською мовою на початку alt = "1990-ті. Випускники КУЕ є одними з найбільш успішних у Польщі у співвіднесенні своїх знань та вмінь з потребами роботодавця. Для іноземних студентів ми пропонуємо спеціально розроблені програми англійською мовою . Університет користується низкою міжнародних контактів, оскільки виїзд факультету та студентів за кордон для наукових цілей, а також закордонні програми стажування та навчання є одним із пріоритетів університету. В епоху суспільства знань та глобалізаційних процесів, сучасна економіка повинна бути сильно підтримана наукою для вирішення викликів міжнародного ринку. Наш університет несе відповідальність за підготовку як поляків, так і багатьох іноземних студентів до роботи на новому світовому ринку. Міжнародне співробітництво між вченими та особами, які беруть участь у галузі є найбільш критичною ланкою, яка ґрунтується на знаннях, які досягаються далеко за межами Польщі.

люб’язно надано Cracow University of Economics (CUE)

Факультети

Cracow University of Economics має чотири факультети, усі вони мають повні академічні права. Ці факультети - факультет економіки та міжнародних відносин, факультет менеджменту, факультет фінансів та факультет товарознавства - складаються з численних кафедр та кафедр, пропонують різні можливості для студентів та професіоналів та проводять фундаментальні та прикладні дослідження. люб’язно надано Cracow University of Economics (CUE)Факти та цифри ="2>

  • Найбільший польський університет економіки, який працює з 19 alt = "25
  • чотири факультети
  • about alt = "23 000 студентів
  • різні навчальні програми англійською мовою
  • about alt = "200 партнерів у всьому світі
  • член престижних міжнародних організацій (Європейська асоціація університетів, Мережа міжнародних бізнес-економічних шкіл тощо)
  • розташований у Кракові - провідному академічному центрі та дуже популярному туристичному напрямку

Розташування

  • Rakowicka 27, 31-510, Kraków

Запитання