College of Mount Saint Vincent

College of Mount Saint Vincent

College of Mount Saint Vincent

Введення

Виберіть Mount

Коледж Маунт Сент-Вінсент є національно визнаних незалежних, коледж гуманітарних наук. Прагнення до католицької традиції і екуменізму, гора пропонує понад 40 програм бакалаврату, в тому числі повного спектру спеціальностей і неповнолітніх та професійної підготовки в області бухгалтерського обліку, бізнес, комунікацію, освіта та догляді за хворими.

Наш факультет вчитель перший. Відомий своїми чудовими академічними дипломами та нагородами дослідження, вони беруть участь студентів через строгий основний навчальний план, особисту увагу, що забезпечується в 13: ставлення викладачів 1 студента, невеликі класи (в середньому 20), першокурсник семінарів, надзвичайно багаті можливості для студента / факультет дослідження, незвичайний вибір для міжнародного дослідження, стажування Нью-Йорк, і наших унікальних Оклі програми кар'єри освіти.

Завдяки цій винятковій академічної програми, гора готує студентів до кар'єри, а не просто робота. Всі поля дослідження підкреслюють аналітичні навички, критичне мислення, етична відповідальність, і ясно, переконуючої комунікації. Це необхідно для досягнення успіху в будь-якій професії і найміцніший спосіб інвестувати у своє майбутнє. Саме тому наші студенти і викладачі беруть таку велику гордість в їх спільній роботі.

Гора дуже особисте місце в дуже великому місті. Наш лісистій, 70 акрів берегової лінії кампус знаходиться всього в 12 милях від центру Манхеттена. Наше місце розташування дає необмежений доступ до освітніх, культурних, і кар'єри ресурсів Нью-Йорка і його регіону. Для нас, місто є клас. Приїжджайте і досліджувати коледж Маунт Сент-Вінсент!

Розташування

  • Riverdale Avenue,6301, 10471, Bronx

Запитання