Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Введення

Клівленд-Маршалл особистісно-орієнтованого юридична школа, присвячена створенню можливості. В рамках свого стратегічного плану, школа виглядає зареєструвати різноманітний набір фізичних осіб - і робить все, що в його силах, щоб сформувати освітній досвід, який задовольняє потреби кожної людини, щоб дати їм перевагу, так як вони виглядають, щоб досягти своєї кінцевої мети.

Ключ до успіху в Клівленді Маршалла в його акцентом на індивіда перевершують основою в його розпорядженні ресурсів в інтересах кожного студента та випускника.

Готель розташований в центрі Клівленда, Клівленд-Маршалл юридичний коледж в Клівленді державний університет палива до одного з найбільш процвітаючих юридичних ринків країни.

Майже 120-річний установа була перша школа закон в Огайо, і приймати жінок і це був один з перших юридичних шкіл у штаті Огайо визнати меншин. Прихильність до різноманітності залишається одним з найсильніших цінностей школи, а в 2010 році в Клівленді Маршалл став першим в історії лауреатом розмаїтті Питання Award представлений Радою Закон вступі до школи. Школа має давню традицію можливості, і послідовно визнаний за його неповної програмі. Виключно чіткі клінічні наявність школи, разом з бурхливо безоплатній програми, що годинник більше 11000 добровільні студентські годин на рік, зробив Клівленд-Маршалл стовпом у співтоваристві.

21-е століття C | M | ПРАВО доводить, що школа можливість також може бути школою майстерності.

Студенти піддаються держава-оф-арт судових технологій в Судової залі суду, самий технологічно просунутий навчання в залі суду в Огайо і один з перших в країні. Центр права і політики в галузі охорони здоров'я безпосередньо пов'язує студентів з експансивної медичної мережі області і новаторським Великі Озера Спорт і розваги юридична академія занурює студентів в практичної підготовки в розвивається області права.

Клівленд-Маршалл хвалився швидкість проходу 93 відсотків бар на липень 2013 Огайо іспит бар, поступаючись тільки штату Огайо в числі дев'яти юридичних вузів Огайо.

Водіння досягнення є стратегічна програма підготовки бар Клівленд Маршалла, у тому числі інноваційного партнерства з провайдером бар підготовчу, BarBri, що дає всім студентам Клівленд-Маршалл край до успіху.

Школа є однією з перших шкіл права в національному запропонувати стратегічну підтримку підприємницької студентів.

Успішний сольний Практикуючі сформували робочу групу, щоб запропонувати навчання, підтримку та рекомендації для студентів, зацікавлених у відкритті власної практику, увінчані Соло юридична практика бізнес-інкубаторів, відкрився навесні 2014 року. Інкубатор є одним з менше 10 країні розміщений на закон кампусу школи і поставить офісні приміщення, ресурси і підтримку для аспірантів підприємців.

Виконані факультету забезпечують міцну академічну основу і принести широкий спектр наукових і практичних знань.

Клівленд-Маршалл використовує впливовий викладачів, які добре обізнані про останні проблем, що стоять перед їх поле спеціальності, тому що вони є одними з провідних дослідження і практиків у цих областях. Навчання є першим пріоритетом для факультету, проявляють виняткову прихильність і готовність працювати з окремими студентами. Учасники Cleveland-Marshall факультету є експертами у відповідних і швидко зростаючі напрями діяльності, у тому числі екологічних, медичних і космічного права.

Концентрація Клівленд Маршалла на студента.

Студенти обирають свій власний шлях, і їм рекомендується створити поєднання класів і заручні досвіду, щоб найкращим чином підготувати до роботи в судових, адміністративних або пропагандистської кар'єри за їх вибором. Більше 30 студентських організацій, у тому числі трьох шановних студентських журналів, розширити аудиторних занять і розвитку студентів далі в спеціалізованих областях за їх вибором.

Практичне застосування аудиторних занять знаходиться в центрі уваги, починаючи з найпершого тиждень в юридичній школі.

Під час орієнтаційної тижня, студенти піддаються закону в дії під час інноваційна займається навчання добу. Кожен студент гарантовано отримати практичний досвід до закінчення через ангажованою вимоги навчання, реалізується через клініки або екстернату. По дорозі, студенти слухають і займатися з думкою-лідерів, які надають виняткові ідеї з років, проведених у своїй конкретній області.

Клівленд-Маршалл сприяє формуванню культури співпраці.

У середовищі CM студенти часто розглядають один одного як союзників, а не ворогів. Студенти школи мають репутацію для спільної роботи для їх взаємної вигоди, так як вони проштовхнути загальних проблем в юридичній школі. Студенти і випускники постійно посилатися на однокласників, як деякі зі своїх найближчих друзів, і часто нарощувати позиції і навіть кар'єру навколо роботи з колегами випускники Клівленд-Маршалл.

Центральне місце в успіх в Клівленді Маршалла є сильним підставою випускники, можливо, одна з найбільш активних і допоміжних юридичних мереж в країні.

Клівленд Маршаллові випускники представлені в судових місць у місцевих державних та федеральному рівнях, а також в якості видатних бізнес-лідерів, державних службовців і головний юрисконсульт у всіх п'ятдесяти штатах і за кордоном. Талановиті випускники регулярно віддавати в школу і в довідковому керівництві і наставник наших студентів у юридичній професії.

Підключення Cleveland-MCleveland-Маршалл не закінчується, коли студент виходить за двері, як випускник школи.

Клівленд-Маршалл сім'ї випускників протягом усього життя ресурс практиків, які є невід'ємною частиною допомоги один одного досягти своєї мрії. Виняткова Управління планування кар'єри доступний для не тільки для випускників, які отримали їх першої позиції, але, щоб допомогти випускникам рости протягом всієї своєї кар'єри. Випускники, зацікавлені у підприємницькій обстановці пропонуються неоціненну стратегічну підтримку, в тому числі інноваційного новий сольний практики інкубатора.

Тісний зв'язок Cleveland-Маршалла юридичної спільноти, поряд з удосконаленою підходу до експериментального навчання і зосередити увагу на планування кар'єри для успіху, позиціонує Клівленд-Маршалл в якості лідера в ситуації, інноваційної юридичної освіти.

Розташування

  • Cleveland

    1801 Euclid Avenue, OH 44115, Cleveland

    Програми

    Запитання