Keystone logo
Cambridge Graduate University Магістр права у міжнародній програмі права прав людини
Cambridge Graduate University

Магістр права у міжнародній програмі права прав людини

Cambridge, США

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Магістр права в програмі міжнародного права з прав людини

Майстри Закону в міжнародному праві програми з прав людини призначена, щоб дозволити студентам сформувати передову концептуальне розуміння міжнародного права, що стосуються заохочення та захисту прав людини на міжнародному, регіональному та національному рівнях.

Майстри Закону в міжнародній програмі з прав людини є один рік курс навчання, поєднуючи один рік, звичайно, робота і підготовка дисертації магістра. Він також може бути продовжений ще на один рік, щоб заробити SJD, докторантура в юридичних наук. Вона спрямована на підготовку випускників для роботи в галузі міжнародного права прав людини, з міжнародними організаціями, неурядовими організаціями та як індивідуальних адвокатів.

Ці курси, модулі та зміст включає в себе загальне введення в системи та документів міжнародного права в галузі прав людини, і приступає до серії спеціалізованих модулів і курсів в таких областях, як права в галузі прав меншин, регіональні системи захисту прав людини, таких як Європейська конвенція з прав Права, кримінальне переслідування міжнародних трибуналів порушень прав людини, гендерних та прав дитини, біженців та осіб, які шукають притулку, і міжнародного гуманітарного права.

Програма підкреслює зв'язку, аналізу і критики міжнародного права в галузі прав людини і правових режимів. У той час як акцент в програмі є законним він приймає Відповідно кваліфікованих кандидатів з інших верств в твердому переконанні, що права людини саме по собі мультидисциплінарний.

Магістр права в міжнародного права прав людини Програма спрямована на створення конкретних і загальних навичок по відношенню до сучасної режиму захисту прав людини, і знання філософії і теорії, що лежать в основі його. Курс дає студентам реквізити, що дозволяють їм внести свій внесок у просування прав людини в глобальному масштабі, як в їх особистій якості, а в зв'язку з установами, які мають такий фокус.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Магістр права з міжнародного та європейського права: міжнародне господарське право
    • Ghent, Бельгія
  • LLB in International and European Law
    • Groningen, Нідерланди
  • LLM у міжнародному праві прав людини
    • Groningen, Нідерланди