Keystone logo
Cambridge Graduate University магістр права, ді-джеї, і доктор філософії, в юридичних і політичних професійних сертифікатів
Cambridge Graduate University

магістр права, ді-джеї, і доктор філософії, в юридичних і політичних професійних сертифікатів

Cambridge, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Магістр права, ді-джеї, і доктор філософії, в законі і політики професійних сертифікатів

Випускник Кембриджа Університет "Коледж права, політики і глобальної Дослідження має неперевершену академічну програму, пропонуючи законодавства та політики магістра та доктора наук - у ступінь магістра права, магістр законів і політики, ді-джеїв (доктора в юридичних наук), і Ph .D. в Законі & Політика - і кілька спільних ступенів з іншого випускник Кембриджа коледжів університету, в тому числі бізнес-коледжу, і Коледжу з регулювання науки та охорони здоров'я. Факультет має діапазон і глибину знань в областях правової науки та практики, що дозволяє коледж, щоб запропонувати надійну глобальну програму занурення. Вони включають в себе широкий спектр практики лідерства на основі проектів і курсів, які дають студентам можливість поставити навчання в класі, щоб працювати вирішенні реальних проблем. Навчальна програма також відрізняється єдиної глобальної форматі кампусу в світі, пропонуючи занурення досвідом у кожному регіоні земної кулі, щоб отримати рідкісні ідеї в міжнародного та порівняльного права. Студенти, як правило, міждисциплінарні інтереси і вивчити ці інтереси в глобальних занурення інтенсиву факультету, що частка і наставник своїм досвідом, стипендію та програму протягом всієї програми.

Закон глибоко залучений в наших економічних, політичних і соціальних світів. І так переслідування будь-якої мети значущості незмінно включає в себе взаємодію з законом. Навчальний план розроблений для студентів, які прагнуть зрозуміти, як законодавство і політика можуть бути використані для глобального впливу, або, хто бажає продовжити кар'єру в якості світових лідерів і зміни факторів.

Коледж законодавства, політики і глобальних досліджень включає в себе не тільки ті курси та клініки, які, очевидно, ставлення, але й курси та заходи, які можуть здатися менш очевидно пов'язані з законодавством і політикою, але мають вирішальне значення для створення відповідних розуміння, навички і стратегії. Дізнавшись про минуле, аналізуючи відносини між законом, суспільства, культури, зацікавлених сторін, економіки, глобалізації, бізнесу та громадських інститутів, розсікаючи потужні інститути, а також розвиток навичок і вмінь - у тому числі навичок даних та аналізу політики - все це важливі кроки; так розуміти конкретні проблемні області та пов'язані з ними правові матеріали.

Коледж законодавства, політики і глобальних досліджень призначена для заохочення студентів, щоб сконцентруватися на широкій і комплексного аналізу змінних, що створюють глобальний вплив. Коледж розглядає змінні, як глибоко пов'язані один з одним. Намір коледжу є надання студентам розвивати багатий розуміння обіцянки і обмежень, властивих різних видів і напрямків роботи, які становлять інтерес для студента.

Навчальні теми та модулі включають в себе міжнародну торгівлю і бізнес, фармацевтичний і регулювання медичного пристрою, соціальні зміни, судовий процес, організаційне керівництво, інституційну реформу, судову управління, виборчу політику, правові режими, конституційний закон, расової справедливості, цінні папери, фінанси, підприємство закон, ЗМІ і інтернет, соціальне забезпечення, свобода віросповідання, праці, економічного розвитку, кримінального правосуддя, цивільного правосуддя, використання землі, майна, навколишнього середовища, економічної справедливості, охорони здоров'я, громадської охорони здоров'я, бідність, безпека, енергетика, кіно і медіа виробництва, ІТ, IP- , імміграція, права людини, біо етики, біотехнології, патентного права, і більше.

Магістр права, кандидат юридичних наук і політики Програми

Майстер законів і політики програми 24-місячна програма призначена для зараховуються в DJS або кандидат в Законі і політики, і надає студентам, які вже мають відмінну юридичну підготовку та досвід - багато служили практикуючих юристів, суддів, дипломатів, громадських діячів. - З широким широти розробити курс навчання, який дасть їм розширеного розуміння права, політики, правової теорії та застосування.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Master of Laws (LLM) - Bar Track
    • Los Angeles, США
  • Магістр європейського банківського та фінансового права
    • Luxembourg City, Люксембург
  • LLM в американському праві
    • Sacramento, США