Central Law Training

Central Law Training

Central Law Training

Введення

Центральний навчальний закон, Є провідним постачальником професійної підготовки параюрідіческой і кваліфікації в Великобританії. Вони забезпечують предметне конкретне навчання параюрідіческой для підвищення вашого профілю для роботодавців і допомогти в подальшому свою кар'єру. Кваліфіковані асистенти користуються великим попитом і в минулому випускників прогресували, щоб отримати роботу, просування по службі і створити успішний бізнес.

Центральний Закон Навчання (Шотландія) Ltd разом з Університет Стратклайд, Ініціатором концепції параюрідіческой навчання майже 20 років тому. Вони тепер провідний постачальник практичних кваліфікації параюрідіческой на університетському рівні протягом всього Великобританія.

Гнучкий формат домашнього дослідження дозволяє делегатам вчитися в своєму власному темпі, поряд з повною зайнятістю і сімейними обов'язками. Комплексні навчальні матеріали надаються на початку курсу, в тому числі керівними вказівками, навчальної програми курсу та завдання. Курс повністю автономний і студенти не потребують будь-яких додаткових матеріалів. Наші співробітники та промисловості на основі наставники стикатися у всьому, щоб забезпечити підтримку і керівництво. Успішні студенти запрошують випускників на щорічній церемонії нагородження в Університет Стратклайд, Глазго.

Розташування

  • Central Law Training (Scotland) Ltd Tontine House 8 Gordon Street, G1 3PL, Glasgow

Запитання