Center for International Legal Studies

A logo

Введення

Center for International Legal Studies - CILS / The Center - це інститут дослідження, навчання, викладання та навчання неприбуткового права, створений та функціонуючий як суспільне суспільне інтерес за австрійським законодавством. Її міжнародна штаб-квартира знаходиться в Зальцбурзі, Австрія з 1976 року. Її основна мета полягає в просуванні та поширенні знань серед членів міжнародної правової спільноти. CILS проводить кілька семінарів щороку в Європі, Північній та Південній Америці, Африці, Азії та на Близькому Сході. Ці конференції та наради були сертифіковані за кредит CLE / CPD юридичним товариством Англії та Уельсу, адвокатською колегією Нідерландів, штатами Каліфорнія, Нью-Йорк, Техас та іншими державами на основі взаємності. Center for International Legal Studies розробив, координував та опублікував понад 100 юридичних дослідницьких проектів з 1977 р. Майже 5000 юристів у всьому світі визнано за їх внесок у проекти CILS. Понад 300 підписалися на Конгрес стипендіатів CILS. Інші шановані науковці та практики підтримують Центр як дійсних та почесних членів та асоційованих членів. Програма стажування Міжнародної юридичної практики Центру перекладає молодих юристів та студентів юридичних наук на посади з юридичними фірмами в Європі, Північній та Південній Америці, Азії та Африці. Ці стажисти також можуть отримати кредит у програмах JD або LLM у своїх юридичних школах. Для цього CILS також підтримує інституційне співробітництво з кількома юридичними школами. Через свою програму відвідування професорів Центр розміщує досвідчених практиків у відвідуванні професорсько-викладацьких закладів в установах Східної Європи та колишніх радянських республік. Понад 300 старших юристів прийняли майже 700 зустрічей з моменту початку програми в 2006 році.

У співпраці з Варшавським університетом Лазарського, Університетом Ліксіна в Шанхаї та Центральноєвропейським університетом у Відні Центр пропонує ступінь магістра права у галузі транснаціональної комерційної практики для випускників та практиків юристів. LLM вимагає задоволення 21 кредиту протягом двох-трьох років. Цикл I викладають у Відні, Австрія, Цикл II - Шанхай, Китай, а Цикл III - Варшаву, Польща. Резиденціальний цикл I є обов'язковим. Сеанси циклу II та циклу III є необов’язковими. П'ятнадцять кредитів доступні в Інтернеті. Center for International Legal Studies організовує та заснував разом із SULS, PUSL, DIS та KCL Міжнародний арбітражний супровід прямих іноземних інвестицій, прем'єрний спірний конкурс інвесторів та державних арбітражів. Центр управляє Міжнародним консорціумом юридичного бізнесу, альянсом окремих незалежних юридичних фірм, які допомагають одна одній обслуговувати своїх клієнтів на міжнародному рівні.

Center for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

Center for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

Стипендії Фонду Йоркхілл

Подарунок від Дайте Yorkhill Foundation дозволяє CILS благодійникам в фонд два повних стипендій на навчання, кожні зі значенням США $ 13860 за участь в LL.M. в транснаціональній програмі комерційній практиці починаючи з 2 021 Претенденти повинні представити навчальний план віта, в супроводі двох рекомендаційних листів і заяву з викладом , чому З ompletion від LL.M. буде мати значення не тільки для заявника , а також правового заявника Товариства й громадськості тре більшу. Термін отримання заявки на стипендію Yorkhill Foundation є 15 січня 2021.

Стипендії компанії CILS Benefactors Inc.

CILS Благодійники Inc. є зареєстрованою благодійною організацією, яка пропонує фінансують для студентів з окремих країн , які в іншому разі не могли дозволити собі взяти участь в LL.M. програма. CILS Благодійники Inc. надає 20 50% навчання стипендії , начина в 2021 заявок від кваліфікованих студентів застосовуються на першого прийшов, першим обслужений. Крайній термін подачі заявок на 50% стипендії на 30 днів до початку академічної сесії. Після присуджена стипендія буде продовжувати застосовуватися для всіх кредитів (житлових, дистанційного навчання та стажування) , необхідних для завершення LL.M. в транснаціональній комерційній практиці. CILS Благодійники Інк був лібералом в наданні фінансування. Прямі запити на фінансування до Center for International Legal Studies з поданням магістра права. застосування.

Розташування

  • Warsaw

  • Shanghai Lixin University of Accounting and Finance, , Shanghai

  • Quellenstraße 51, 1100, Vienna

Запитання