Carl Albert State College

A logo

Введення

Тут ми пропонуємо студентам освіту світового класу за доступною ціною. Carl Albert State College визнано найкращим громадським коледжем в Оклахомі; в даний час займає 11 місце в країні за рівнем випуску серед коледжів; і ми пропонуємо найбільш доступне навчання та збори в регіоні. Наш головний кампус знаходиться в Пото, з філіальним кампусом в Саллісо, і ми пропонуємо 8 градусів та 3 програми сертифікації повністю в Інтернеті.

Кампус Пото пропонує житлові умови для студентів, які бажають мати повний коледжний досвід та брати участь у багатьох клубних містечках, заходах та різноманітних іграх. Якщо ви не берете участь у денному засіданні клубу, не граєте у волейбол на базі відпочинку або не відвідуєте кілька додаткових годин навчання в Навчальному ресурсному центрі - швидше за все, ви можете спіймати післяобідню гру «Вікінг» у спортивному комплексі. Легка атлетика вікінгів включає бейсбол, софтбол, чоловічі та жіночі кроси та команди з кіберспорту.

Carl Albert State College проживають люди з усіх верств суспільства. Для кожного студента Carl Albert State College , включаючи дорослого, який працює, з іншими зобов’язаннями - ми пропонуємо денні, вечірні та онлайн-курси відповідно до вашого напруженого графіка. Незалежно від того, чи плануєте ви жити в університетському містечку, їздити на роботу чи здобувати диплом в Інтернеті - Carl Albert State College задовольняє потреби студентів ефективно, ефективно та економічно. Ми пропонуємо чудові освітні можливості для студентів, незалежно від того, бажають вони після закінчення школи перейти безпосередньо на роботу чи планують перейти на подальшу освітню кар’єру.

Розташування

  • South McKenna Street,1507, 74953, Poteau

Запитання