Keystone logo
California Western School of Law

California Western School of Law

California Western School of Law

Введення

California Western School of Law прагне використовувати закон для вирішення людських та суспільних проблем. Наша місія полягає в підготовці етичних, компетентних та співчутливих юристів, представників нашого різноманітного суспільства, які можуть ефективно і творчо використовувати закон.

Ми визнаємо, що в 21 столітті швидкі темпи змін прискоряться і створюють нові проблеми. Ми також визнаємо поширене сприйняття та часткову реальність, що юридична система та юристи допомогли створити, а не вирішувати проблеми, що постають перед нашим розвивається суспільством.

Продовжуючи випускати юристів, які добре підготовлені для юридичної практики, ми також прагнемо випускати творчих спеціалістів, які вирішують проблеми, які прагнуть покращити нашу правову систему та суспільство. Наші випускники не просто реагуватимуть на проблеми, а передбачатимуть їх і будуть готові розробляти інноваційні та відповідальні рішення для задоволення потреб своїх клієнтів та ширшої спільноти.

Крім того, завдяки внеску в юридичну науку, беручи участь у публічних обговореннях юридичних питань та виступаючи в якості ресурсу для юридичної освіти для громади, California Western School of Law зробить значний, вимірний внесок у вирішення проблем нашої спільноти, нашого суспільства та нашого світу.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • San Diego

    225 Cedar Street, 92101, San Diego

    Запитання