Brickfields Asia College

A logo

Введення

Починаючи з 1991 року, Брікфілдс Азії коледж (BAC) зарекомендував себе як швидкий і ефективний спосіб, щоб англійської юридичної та бізнес градусів. Виславши більш ніж випускники 6500 закон на практиці, коледж створив відмінну репутацію як постачальника якісної освіти. Його випускники високо цінуються місцевими та міжнародними фірмами як у державному, так і приватному секторах.

BAC даний час має партнерські відносини та об'єднань з більш ніж 20 зарубіжними університетами (в основному у Великобританії) і професійних організацій, пропонуючи своїм студентам доступ до більш ніж 70 світового класу бізнесу і права градусів і професійної кваліфікації, які можуть бути завершені місці або за кордоном.

BAC випустив понад 200 світових і національних Кращі студенти, книга лауреатів 1-го класу і 2-й верхи протягом останніх двох років в поодинці. Успіх студентів вітрини прихильність BAC до забезпечення чудовий освітній досвід. З урахуванням цього, BAC був нагороджений Марка лауреат БРЕНД в юридичній освіті на 2012 рік та малого і середнього бізнесу Recognition Award 2013 для високої якості обслуговування.

Відомий факультет BAC у висококваліфікованих учених і досвідчених практиків забезпечують основу для історії успіху BAC в наданні кращих для своїх студентів. Разом з методично і підготовлена ​​навчальних матеріалів, електронного навчання, портал надає цілодобовий підтримку, щоб кожен студент, щоб реалізувати свій справжній потенціал.

BAC прагне зробити освітній досвід кожного студента в коледжі приємним, корисним і успішним при одночасному підвищенні їх кваліфікації, щоб забезпечити їх успіх у майбутньому. BAC з нетерпінням чекає зустрічі студентів, щоб зробити їх освітній досвід в коледжі приємним, корисним і успішним.

Розташування

  • Jalan Utara, Section 14, , 46200, Shah Alam

  • Jalan Tun Sambanthan 68-2 , 50470 , Kuala Lumpur

  • Petaling Jaya

Запитання