Keystone logo
Bond University

Bond University

Bond University

Введення

ПРЯМО ЗАРАЗ, цей момент, світ змінюється. Великі зміни, невеликі зміни, зміни клімату, перемикання передач ... Майбутнє належить тим, які роблять історію зараз, швидкі мислителі, що діють на ноги зараз, а новатори палаючий нові шляхи в даний час. Що так багато відбувається в світі, чому б вам не впізнати з прямо зараз?

Шлях ми вчимося в університеті Бонд означає, що ви ніколи не будете залишені позаду. Ви будете відчувати речі на Бонда, який буде штовхати вас вперед. В Університеті Бонд, ви дізнаєтеся, як навчитися в сьогоденні. Ми складні, волонтерство, практикуючи і співробітництво. ПРЯМО ЗАРАЗ, ви могли б дізнатися від всіх і всього в одному з університетів, що цінності в даний час.

В якості першого приватного некомерційного університету Австралії, Бонд університет прагне бути визнаним на міжнародному рівні в якості ведучого незалежного університету, пройняті духом новаторства, зобов'язання вплинути і відданість надихають завтрашніх професіоналів, які поділяють індивідуальний і трансформаційний досвід студента.Чому Бонд?Тому що ми робимо речі по-іншому.З точки зору учня, Бонд університет стоїть осібно. Причина чому? Ну, насправді є три з них, все, що складаються в набагато кращому досвіді університетів і результат для вас - незалежно від того, яке поле навчання ви вибираєте. ОБЛАШТУВАННЯ РІВЕНЬ РАНО ВАШ На Бонд, ви не будете втрачати час з великими перервами між семестрів. Ми проводимо три повних семестри на рік, з споживанням в січні, травні та вересні. Це означає, що для деяких програм, які ви можете завершити 12 об'єкта зйомки магістра за все за один рік. Це також означає, що вам не доведеться чекати, поки в лютому наступного року або липень, щоб почати роботу на вашій ступеня. Якщо ви готові, щоб отримати ваше майбутнє в стадії реалізації, наш наступний прийом тільки навколо кута.BE наставництво провідними світовими академіки персоналізований викладання філософії Бонда означає, що ви дізнаєтеся в менших розмірів класу з безпрецедентним доступом один на один до ваших професорам. Навіть поза навчального часу, наші вчені мають політику відкритих дверей, що означає, що вони не тільки знають вас по імені, вони будуть активно наставнику ваш прогрес.ВИЩА підготовлений кращими На Бонд, ми вважаємо, що освіта виходить за межі класної кімнати. Частина нашого унікального підходу полягає в тому, щоб допомогти вам створити міцну основу атрибутів керівництва, які підготують вас до успіху і швидкого просування по службі. Саме тому наші випускники є першим вибором для багатьох роботодавців. Вони відразу ж помітні на робочому місці для їх впевненості, зрілості, глобальної поінформованості, комунікативні навички та лідерські якості. Бонд встановлює вас до успіху.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Robina

    14 University Drive

Запитання