Beijing Jiaotong University - School of Software Engineering

Beijing Jiaotong University - School of Software Engineering

Beijing Jiaotong University - School of Software Engineering

Введення

Загальна інформація

Пекінський Транспортний Університет є ключовим національним університетом під безпосереднім керівництвом Міністерства освіти і в даний час спільно за підтримки Міністерства освіти, Китайської залізничної корпорацією і Пекінського муніципального уряд. BJTU є одним з перших університетів, відібраних в «Національний 211 проекту» і проект «+985 до сили дисципліни інноваційної платформи», один з перших установ, уповноважених присуджувати кандидатські і докторські ступені. BJTU, в якості ведучої організації, встановила Collaborative інноваційний центр залізничного транзитної безпеки, яка є одним з перших 14 центрів співпраці, затверджених урядом Китаю, щоб увійти в «Національні проекти» 2011 року. BJTU був обраний в топ-100 з «QS BRIC п'яти країн» протягом 3 років поспіль, 6 дисциплін увійшли в топ-400 з Всесвітнього університету QS.

В якості одного з трьох витоків Jiaotong університету, історія BJTU може бути датована тисячу вісімсот дев'яносто шість. BJTU виріс з Інституту Пекіні залізничного управління, перший вищий навчальний заклад в Китаї, яка була зобов'язаною зміцнювати талантів управління залізниці і ініційованого освіти сучасного Китаю в управлінні залізничного і телекомунікацій. У 1917 році вона була перетворена в школі Пекіні залізничного управління і Пекін пошт і школи електрозв'язку. У 1921 році вона об'єдналася з Шанхайської індустріального коледжу, Таншаня індустріального коледжу, щоб сформувати Jiaotong університет. Після реорганізації університету Цзяотун в 1923 році, кампус Пекін був перейменований в Пекіні Jiaotong університет. У 1950 році школа була названа Північний Jiaotong університет, і президент був відомий експерт моста Мао Yisheng. У 1952 році Північний університет Цзяотун був скасований, тому, кампус Пекін і Тан став незалежним, і школа була перейменована в Пекін Залізничного інституту. У 1970 році назва Північного Цзяотун було відновлено. У 2000 році вона об'єдналася з Пекіном електроенергетичного коледжу і адміністрація була передана з Міністерства шляхів сполучення Міністерства освіти. У 2003 році назва Пекін університету Цзяотун було відновлено. Деякі відомі люди в історії Китаю здобули освіту в університеті, в тому числі Лю Хань, засновник першої радіостанції Китаю, Ін Шанцай, винахідник першого парового двигуна високої потужності Китаю, Чжен Чжень-до, відомий письменник і літературний критик та історик, Джин Shixuan, автор першої монографії управління залізниць Китаю, Ксу Джинг, піонер залізничного транспорту економіки в Китаї, і Ян Rumei, один з перших чотирьох головних бухгалтерів в Китаї. Деякі відомі вчені працювали в університеті, в тому числі Сян Zhejun, головний обвинувач від Trial Токіо і Ма Аінчу, відомий демограф і економіст.

10 вересня 2016 року, BJTU провів простий і урочисте свято по темі «Джіао Тонг, китайська мрія». В урочистих зборах, у вітальному листі Лю Яньдун зачитав. Ван Anshunm, мер Пекіна і Д Zhanyuan, заступник міністра Міністерства освіти взяли участь у засіданні і виступили з промовами. Крім того, міністри Міністерства транспорту Росії і Монголії також направили свої вітальні листи. І, п'ять президентів п'яти Jiaotong університетів спільно випустили Пекінську декларацію Jiaotong університету, який зазначив нову главу університету Цзяотун в новому майбутньому. Представники China Railway асоціації, Китайської асоціації з науки і техніки, Китайське суспільство вищої освіти, Китайської інженерної академії, державної таємниці бюро Державного залізничного бюро міського комітету Пекіна і відповідних районів та округів, директорів шкіл і спільне будівництво одиниці, більше 20 Китайська академія наук, 6 посадових особи китайського посольства, 31 зарубіжних університетів, 6 Гонконг, Макао і Тайвань університетів і 22 материка університетів, а також випускники, викладачі та студенти на урочисте зборах були присутні. У той же час, BJTU також проведено більше 10 великих заходів, таких як 2016 Global президентах університету Саміту, Китай Transportation Старший форум і святкування партії.

BJTU провів президент Форуму китайсько-російських відносин університету Цзяотун в 2015 році, прем'єр Лі Кекіанг направив вітального листа. До сих пір, BJTU встановив Sino Росії Jiaotong інститут в Санкт-Петербурзі, Sino російського високошвидкісного залізничного дослідного центру, Sino Великобританії високошвидкісної залізничної науково-дослідного центру, міжнародної спільної лабораторії високошвидкісний роботи залізничного забезпечення і послуг та міжнародної науково-дослідницької платформі глобальна ланцюг поставок і логістика. BJTU активно здійснює управління трафіком навчання іноземних промисловості і розширює міжнародну репутацію і вплив.

Дисципліни BJTU прекрасно потрапили в третьому турі національної академічної оцінки. Система наука була перша, транспортне машинобудування інформації посіла третє і техніка зв'язку була восьмою. До сих пір система наука посіла перше по всій країні в три послідовні етапи оцінки.

BJTU знаходиться в Пекіні, столиці Китаю зі сходу і заходу кампусів в Хайдянь. Вона охоплює загальну площу майже 1000 му (1 му приблизно дорівнює 667 квадратних метрів), а його площа забудови становить 910 тисяч квадратних метрів. Університет також встановив новий кампус Вейхай і покласти його в експлуатацію в 2015 році. Кожен кампус має звук навчання і науково-дослідні установи, а також красиву навколишнє середовище.

BJTU досяг відмінності в пропонуючи широкий спектр академічних програм, завдяки його розвитку в більш ніж сто років. BJTU сприяло сильне почуття співробітництва і інновацій. Університет став важливою базою вивернути таланти, особливо видатні таланти в області інформаційних технологій і транзиту міського залізничного, економічного і соціального розвитку Китаю. Університет був тісно пов'язаний з національною індустріалізації, урбанізації, інформатизації з моменту її створення. BJTU сприяє комплексної транспортної системи, особливо прискорити розвиток залізничного транспорту, а також сприяє інтеграції Пекін, Тяньцзінь і Хебей, яка активно сприяє внесок в національний транспорт, логістика, інформаційні техніки, нової енергії інженерної та соціальної економіки в Пекіні , BJTU налаштував мети розвитку і «три кроки» стратегію, щоб бути першими університетами класу в середині цього століття.

Після розвитку трьох століть, школа сформувала перевага інформації, управління та інших дисциплін для характеристик трафіку науки і техніки. Університет має повну систему біографічні промисловості, управління, економіки, літератури, права і філософії. BJTU має 14 шкіл, в тому числі школи електронної та інформаційної техніки, школу комп'ютерних та інформаційних технологій, школу економіки і менеджменту, школа цивільного будівництва, школи механічної, електронної та техніки управління, школи електричного, школи науки, школи інженерії програмного забезпечення, школи марксизму, школи архітектури та дизайну, юридичної школи, школи національної безпеки, випускник школи і школи дистанційного та безперервної освіти. Пекін університету Цзяотун Хайбін кампус був співзасновником з підприємствами в Huanghua, провінція Хебей. BJTU має два рівні 1 національний ключ disciplines-- руху і транспортної техніки та інформаційно-комунікаційної інженерії, два рівня 2 національних disciplines-- промислової економіки, мостів і тунелів інженерію. До сих пір BJTU має 8 національних ключових дисциплін. Є 15 аспірантських дослідні станцій, 20 1-го рівня дисципліни, що пропонують докторські програми ступеня, 34 1-го рівня дисциплін, що пропонує програму ступеня магістра, 13 професійних програми ступеня, такі як MBA, EMBA, M.Eng, M.Acc, M.Law і т.д.

BJTU розцінив поліпшення якості вчителів в якості найважливішого пріоритету запуску університету, і він активно реалізується стратегія зміцнення шкільних талантів. До сих пір, BJTU має 2907 викладачів і співробітників, включаючи 1846 штатних викладачів. (Серед професорсько-викладацького складу очного, 1199 є заступниками старших професійних і технічних позицій і 1 733 мають ступінь магістра або вище.) BJTU має 2 академіків КАН, 2 академіків Китайської академії наук, 5 національних викладачів, 6 членів академічної оцінки група вчених ступенів Комітету Державної Ради, 4 «973» головні вчених, 9 обраний людиною з «програми тисячі таланти», 6 обраних людини «програма десяти тисяч талантів», 8 видатних професорів і неповний робочий день професора «Янцзи річка вчений », 11 національних кандидатів талантів проекту, 9 переможців національного видатного молодіжного фонду, 11 переможців видатного молодіжного фонду, 69 людей програми для нового століття проекту Відмінних талантів, 158 експертів, які користуються спеціальними посібниками уряду.

BJTU завжди приймає таланти вирощували в якості однієї з основних завдань освіти і культивував велику кількість талантів в країну за останні 100 років. BJTU досягає відмінну оцінку в національній студентської оцінки викладання в 1997 і 2006 роках. В даний час університет має 14,253 студентів старших курсів, 7,966 аспірантів, докторантів 2,891, 6,918 професійних студентів ступеня і 7,810 дорослих студентів. Є 820 довгострокових іноземних студентів в цілому.

BJTU виграв 1 національну нагороду в головний приз, 3 національних нагород в третьої премії, 12 національних відділень в другому приз, 1 Пекінських муніципальної нагороди в головний приз, 27 Пекін муніципальних нагород в першому приз, 29 пекінських муніципальні нагород на другому місці в останніх три нагорода навчання досягнення років; затверджений 3 навчальних експериментальних проектів і 1 національної освіти реформи пілотної школи з боку держави в останні 5 років; має 8 дисциплін національного плану з навчання і підготовки видатних інженерів і 7 національних професійного пілот Загальноосвітніх дисциплін реформації; нагороджений 2 «12-й п'ятирічний» національних експериментальних демонстраційних центрів навчання, 2 національних центрів експерименту викладання віртуального моделювання, 3 національних факультативних практики баз, 7 національних інженерних практичних освітніх центрів, 2 Пекін муніципального демонстративне інноваційних практичних основ; створений національний навчально демонстраційний центр; затверджені 4 національних якість відео відкритих уроків, 22 відмінних проекти курсів по спільним використання ресурсів, 42 «12-й п'ятирічних» загальних вищу освіту старшокурсники національних навчальних матеріалів по плануванню 34 видів. BJTU підсилює культивування видатних інноваційних талантів шляхом створення експериментального класу науки (Si Юань класу), експериментального класу першокласний талант дисципліни фундамент (Жи Сін класу), за кордоном проекту класу менеджера, залізничного транспорту пілот-класу, тим майстер (лікар) режим навчання таланту класу, Zhan Tianyou клас, Мао Yisheng клас і міжнародний клас. Якість і рівень навчання BJTU збільшився з кожним роком, рівень зайнятості стабільно на високому рівні, студентів і випускників рівень зайнятості вище 98% і більше 50% студентів обирають подальшу освіту. Студентське мистецтво трупа видатних досягнень в національному і муніципальних змаганнях в Пекіні, виграла перший приз в 1-е, 2-е, 3-й і 4-е університету виконавського мистецтва інструментальної групи і виступала в зарубіжних регіонах, Гонконг і Макао. Версія репетиції «Довга марш люкс» у виконанні студентів BJTU викликала сильний резонанс в суспільстві, оригінальна драма «Мао Yisheng» була обрана в якості «основи республіки - в області науки і техніка Майстер елітної пропаганди». спортивна команда високого рівня виграла 112 (раз) перші призи на національному рівні і вище національного рівня в усіх видах змагань, в тому числі 76 чемпіонату в бадмінтоні змаганнях світового університету та інших великих події вітчизняного та зарубіжного.

BJTU займає зміцнення науково-технічних інновацій в якості стратегічної спрямованості розвитку, постійно покращує здатність соціального обслуговування. BJTU має навчання, наукові прилади та обладнання активів 1070000000000 юанів; 84.91 тис бібліотек паперові книги, електронні книги, мережеві ресурси з базою даних транспортних характеристик. BJTU має 47 провінційні і міністерські дослідження рівня платформи, в тому числі 1 ключових національних лабораторій, 1 національних інженерно-дослідного центру, 6 національних інженерних лабораторій, 1 національних дослідницьких енергетичного центру, 4 національних акредитованих лабораторій, 1 національного університет науки і технології парку, 9 ключових лабораторіями міністерство освіти / інженерно-дослідного центру, 1 Пекін лабораторія, 10 ключових лабораторій інженерних технологій Пекіна науково-дослідного центру і 13 інших провінцій і на рівні міністрів, науково-дослідних платформ. В останні 5 років університет керував майже 11 000 науково-дослідних проектів, таких як Національний план 973, Національний план 863, Національного наукового фонду, Національного наукового фонду соціальної та інших проектів, встановлених Міністерством освіти, Міністерством шляхів сполучення і так далі. Дослідницький фонд досяг 3,67 млрд юанів. BTJU опублікував 3,097 статей в Scie цитатах і 5,214 статей в EI цитатах. Було 2,107 патентних заявок і 1360 схвалень. BJTU приймала 8 китайський старший Jiaotong форум і 42 BJTU лекції, організованої та проведено 40 міжнародних конференцій високого рівня. BJTU виграв 12 національних нагород, 136 провінційних наукових і технологічних нагород, 1 національний природознавство нагороду в другій приз, 1 національний науково-технічний прогрес нагороду в другій приз і 1 національну премію технології винахід в другій приз, а також видатні заслуги в галузі наукових досліджень в 8 здійснюваних проектах (гуманітарні та соціальні науки).

BJTU встановила відносини співпраці з більш ніж 205 університетів і відомими багатонаціональними підприємствами з більш ніж 38 країн, включаючи США, Великобританію, Німеччину і Францію, щоб культивувати перший клас таланти з глобальним баченням. В університеті створені Інститути Конфусіус з KU Левен в Бельгії, Texas Southern University в США і Університету Кампінас в Бразилії. BJTU приймала або себе міжнародні наукові конференції міжнародних бездротового зв'язку, обробки сигналів, залізничної техніки, низькі логістики вуглецю та інших областях. Міжнародний фестиваль культури проводиться раз на два роки, щоб сприяти обміну китайської та зарубіжної академічної культури. Декларація «Китайського інститут Нової Енергії» була обрана в «Інтернаціоналізацію демонстраційний університетів Сприяння плану». і іноземні фонди збільшилися з кожним роком. BJTU має 17 довгострокових іноземних експертів, в тому числі 3 національних «план тисяч іноземних фахівців»; 5 Китайсько зарубіжних проектів співпраці освіти, з тим щоб здійснювати навчання студентів і вчених ступеня і підвищення інтернаціоналізації школи. Щоб дати повну гру Асоціації випускників, фонду і ради директорів, BJTU створив 37 місцевих асоціацій випускників, поглинений 78 рад директорів, і встановили стратегічні відносини співпраці з підприємствами транспорту, логістики, інформаційних, енергетичних та інших промисловості, а також місцеві органи влади, які реалізуються довгострокові і широке співробітництво в галузі підготовки кадрів та наукових досліджень.

«Подумайте про джерело, попиваючи воду, любити країну і честь альма-матер.» Сьогодні, 120 років славної історії, Пекін Цзяотун університет здійснює свою місію, слідуючи девізу «Вчитися і практика» і духу скромність, обережність та інновації, пам'ятаючи попит і очікування колишніх національних лідерів, і крокує до мети побудови всесвітньо відомий університет з високим рівнем відмінності.

Розташування

  • Beijing Jiaotong University No.3 Shangyuancun Haidian District, 100044, Beijing

Запитання