Barry University Dwayne O. Andreas School of Law

A logo

Введення

Юридична школа Barry University Dwayne O. Andreas School of Law - єдина юридична школа Домінікани в США і перша американська юридична школа, яка є частиною університету, заснованого релігійними жінками. Юридична школа намагається запропонувати якісну юридичну освіту в турботливих умовах з релігійним виміром. Вивчення та роздуми ведуть до обґрунтованих дій, а прихильність до соціальної справедливості - до співпраці. Школа права пропагує найвищі стандарти етики та компетентності в адвокатській практиці та інших сферах діяльності. Школа права прагне закликати студентів прийняти інтелектуальні, особисті, етичні, духовні, екологічні та соціальні обов'язки в атмосфері академічної свободи. Програма прагне забезпечити своїх випускників застосувати знання, цінності та навички, які вони набувають для підвищення особистого зростання, юридичної професії, судової системи, суспільства та земної спільноти. В рамках своїх католицьких домініканських традицій Школа права оцінює питання віри через релігійну свободу. Школа права прагне збільшити різноманітність у нашій громаді та професії. Він схвалює вербування та утримання членів недостатньо представлених груп, особливо расових та етнічних меншин, для створення більш різноманітних викладачів, персоналу та студентів.

Кваліфіковані та віддані своєму покликанню, юридичний факультет Баррі має видатні повноваження в галузі викладання, стипендії та обслуговування. Як колишні дипломати, учасники переговорів, захисники прав людини, науковці та учасники судових процесів, наші викладачі пропонують рівень знань та відданості, які можна отримати лише завдяки досвіду. У свою чергу вони передають цю різноманітну підготовку вам, студенту юридичного факультету.

Баррі сприяє та підтримує інтелектуальне життя, наголошуючи на навчанні, зростанні та розвитку протягом усього життя. Університет проводить науковий та критичний аналіз основних питань людського досвіду. У пошуках істини Університет розвиває рішення, що сприяють загальному благу та більш гуманному та справедливому суспільству.

Розташування

  • East Colonial Drive,6441, 32807, Orlando

Запитання