American University Washington College of Law

American University Washington College of Law

American University Washington College of Law

Введення

American University Washington College of Law був заснований в 1896 році Елленом Спенсером Муссі та Еммою Джиллетт у той час, коли жінки були переважно виключені з юридичної професії. За програмою онлайн-магістра юридичних досліджень, юридичний коледж відзначає спадщину своїх засновників, надаючи високоякісну юридичну освіту, яка дає змогу професіоналам використовувати свої юридичні можливості для віддачі своїй громаді.

Програма призначена для не-юристів, які могли б скористатися фундаментальним правовим навчанням, але не хочуть стати практикуючими адвокатами. Студенти беруть участь у прямих онлайнових курсах, де вони співпрацюють з факультетом, вивчають правові процедури та концепції, які можуть підвищити їхню здатність виконувати свою роботу. Навчальна програма зосереджена на таких юридичних темах, як дотримання законодавства про охорону здоров'я, кібернетичне законодавство та бізнес-законодавство, які допоможуть підготувати студентів до застосування юридичних навичок у різних галузях.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

Розташування
  • Nebraska Avenue Northwest,4300, 20016, Washington

Запитання