Abraham Lincoln University

A logo

Введення

Авраам Лінкольн Університет являє собою інтернет-заклад, що надає акредитованими Юріс програми доктор, юрист, бакалавр, магістр, і диплом / сертифікат.

онлайн треки ступінь ALU є практичними і доступними, з використанням передових, легкий в освоєнні, інтерактивні технології. Заробіть свою ступінь повністю онлайн в області права, кримінального правосуддя, бізнесу, ІТ, параюрідіческой досліджень і багато чого іншого.

Заробити Ваш Інтернет Ступінь закон

ALU є однією з провідних юридичних шкіл Каліфорнії, що забезпечують повністю онлайн ступінь доктора юридичних наук - ми горда піонером в області правового дистанційної освіти. ALU реєструється з Комітетом Бар екзаменаторів адвокатів штату Каліфорнія в неакредитований дистанційного навчання школи категорії.

ALU Інтернет Університет: Догляд, Connect, Створити Місія ALU полягає в наданні можливості довічного навчання для студентів, які можуть бути в недостатньому ступені традиційними навчальними закладами.

Мета кожного факультету та співробітник ALU є надання тим, хто шукає, відповідне доручення і справжньої, персоналізований підтримки студентів. Інструктори догляд про унікальні обставини студентів. ALU підключає зі студентами, пропонуючи почуття приналежності і святкування успіху студента і внесок в громадах, яким ми служимо. Ми пишаємося нашими показниками утримання і наших випускників відносин.

Авраам Лінкольн Університет надихає і спонукає наших студентів підкорювати проблеми і досягають свого повного потенціалу шляхом досягнення своїх цілей в науковому співтоваристві протягом усього життя. Роблячи таким чином, ми можемо поліпшити і внести свій вклад в наші громади і створити майбутнє ми шукаємо.

Розташування

  • Abraham Lincoln University, 3530 Wilshire Blvd, Ste 1430, CA 90010, Los Angeles

Запитання