ACADGILD

ACADGILD

ACADGILD

Введення

AcadGild це технологія запуску освіти, заснована професіоналами IT-індустрії від ІІТ / ММВ. Ми прагнемо створити екосистему для розвитку навичок, де люди можуть дізнатися з наставників і один від одного.

Наша віра

Ми вважаємо, що розробка програмного забезпечення вимагає вузькоспеціалізованих навичок, найкраще вивчених під керівництвом досвідчених практиків. Онлайн відео або формати класі є поганими замінниками створення реальних проектів за допомогою спеціалізованого наставника.

Наше бачення

Навчити практичні, роботу готових навичок програмного забезпечення програмування, у всьому світі, невеликих партій від 3 до 5 студентів з використанням галузевих експертів.

Наша місія

Наша місія полягає в тому, щоб принести доступне, доступне, привабливий, і високоефективне якість освіти в світ. Ми вважаємо, що вища освіта є одним з основних прав людини, і ми прагнемо розширити можливості наших студентів для просування своєї освіти і кар'єри.

Як це працює

  • Технічна підтримка 24х7
  • ЗАСТУПНИК наставництва та інструктивних

ОТРИМАТИ реєстрованих

Поступово в ході вашого вибору дуже легко. Просто введіть ваші основні дані, вибрати тарифний план, здійснити оплату, і ви все готово, щоб почати.

ПОЧАТИ свої сесії

Кожен курс має фіксовану кількість годин і заздалегідь встановлену кількість зустрічей наставника щотижня.

РОЗПОЧАТИ РОБОТУ НА ВАШИХ ПРОЕКТІВ

На цьому етапі ви поринете в практичні аспекти того, що ви вивчаєте і отримати практичний досвід по роботі над проектами.

ОТРИМАТИ БОНУС Тиждень JOB ПІДГОТОВКИ

Тепер у вас є навички, але ви повинні переконати потенційних роботодавців, що ви ідеальний кандидат.

ОТРИМАТИ заслужені почесті

Це коли ви бачите плоди своєї праці. Ви виконали багато роботи, щоб закінчити курс, і ви навіть є портфель проектів, щоб показати.

Розташування

  • 340 S Lemon Ave #9212, 91789, Walnut

Запитання