Keystone logo
Знайдіть свою програму SJD

Знайдіть свою програму SJD

Що вивчати
Де вчитися

Найвищий юридичний ступінь часто називають SJD (також JSD), що є абревіатурою латинського Scientiae Juridicae Doctor ( Juridicae Scientiae Doctor ). Це означає доктор юридичних наук або доктор юридичних наук . У США, де ступінь є найпоширенішим, SJD є еквівалентом доктора філософії з права. SJD зазвичай завершується після того, як студент або юридичний фахівець отримав ступінь бакалавра права (LLB) та/або магістра права (LLM).

Подібно до PhD, SJD призначений для студентів із пристрастю до юридичної науки, які бажають продовжити кар’єру в наукових колах або стати державними службовцями. Очікується, що кандидати SJD зроблять значний внесок своїми дослідженнями в існуючу базу правових знань. Конференція SJD відбувається після того, як кандидат успішно завершив важливе дослідження. У більшості програм SJD успішне завершення включає як подання дисертації придатної для публікації якості, так і усний захист дослідження кандидата.

Щоб отримати ступінь SJD, потенційні кандидати повинні подати заявку на обрану ними програму та продемонструвати свою здатність до юридичних досліджень. У той час як деякі програми приймають кандидатів, які мають лише ступінь бакалавра права, багато хто вимагають від аплікантів мати ступінь магістра права або інший ступінь юридичного рівня.

SJD – це престижні та суворі курси навчання. Більшість SJD завершуються протягом трьох років. Успішні кандидати в SJD можуть розраховувати на роботу вчених або професорів права, або на високі посади в державних чи урядових установах.