Keystone logo
Юридична школа

Пошук програми магістратури з правознавства (LLM)

Що ви бажаєте вивчати?
Де ви бажаєте навчатися?

LLM, або магістр права, — це ступінь, який присуджується тим, хто вже має професійний ступінь юриста, який закінчив передову освіту та дослідив у певній галузі права. Юристи можуть вибрати програму LLM, щоб отримати досвід у певній галузі, для просування по службі та для створення професійної мережі.

Деякі приклади програм LLM знаходяться в юридичних секторах, таких як інформаційні технології, податкове право, фінансові послуги, міжнародне право, екологічне право та комерційне право. Деякі університети також дозволяють студентам розробляти власні спеціалізовані програми LLM відповідно до їхніх професійних інтересів. Програми LLM зазвичай займають мінімум один рік, і хоча деякі програми складаються в основному з досліджень, інші також вимагають курсової роботи. Очікується, що студенти програм LLM завершать дисертацію, щоб отримати ступінь.

Різноманітність різних програм LLM може бути надзвичайною - не дозволяйте цьому зупиняти вас! Почніть свій пошук, переглянувши найпопулярніші програми LLM, перелічені нижче.

Найпопулярніші поля

Нещодавно додані програми