Keystone logo
Знайдіть свій юридичний диплом

Знайдіть свій юридичний диплом

Що ти хочеш вивчати
Де ти хочеш навчатися

Дипломи з права є найпоширенішими у Сполученому Королівстві, де вони є післядипломними курсами права, які пропонуються в Англії та Уельсі. У Великій Британії дипломи юриста відомі як Common Professional Examinations (CPE) або Graduate Diplomas in Law (GDL) і використовуються для кваліфікації випускників, які не є юристами, для кар’єри в галузі права. Ці дипломи іноді називають курсами переходу на право, оскільки вони дозволяють студентам перетворити свої ступені бакалавра чи магістра на дипломи юриста.

Дипломи з права можуть бути прийняті як повний або неповний робочий день і, як правило, завершуються протягом одного-трьох років залежно від вимог курсу та інтенсивності навчання. Юридичні дипломи варіюються від повної кваліфікації до заліку юридичного ступеня, залежно від навчального закладу та методу навчання. Деякі дипломи з права передбачають курсову роботу, тоді як інші базуються на дослідженні та оцінюються на основі письмової дисертації.

У Великій Британії видача юридичних дипломів регулюється Товариством юристів Англії-Уельсу та призначена для того, щоб студенти з різними освітніми освітами могли займатися правом як кар’єрою. Інші нинішні та колишні країни або регіони Співдружності часто пропонують подібні курси з отриманням юридичних дипломів. У Південній Африці післядипломні юридичні дипломи зазвичай служать офіційною спеціалізацією в галузі права. В Італії та Франції успішне завершення юридичного ступеня та професійного іспиту надає диплом юриста, після чого студент може скласти присягу, необхідну для юридичної практики.

Якщо ви маєте ступінь бакалавра або вищої освіти і хочете продовжити кар’єру в галузі права, скористайтеся наведеним нижче списком, щоб знайти дипломи з права. Ви можете дізнатися більше про кожен курс, натиснувши «Прочитай мене», а потім зв’язатися безпосередньо з приймальною комісією, використовуючи форму на сторінці.

Нещодавно додані програми