Keystone logo
Знайдіть свій юридичний сертифікат

Знайдіть свій юридичний сертифікат

Що вивчати
Де вчитися

Юридичні сертифікати або сертифікати з юридичних наук є сертифікатом рівня вищої освіти, який підтверджує знання у вибраній темі чи галузі. Юридичні сертифікати призначені для покращення розуміння студентами теорії права та основи правових систем. Юридичні сертифікати найчастіше пропонують і видають юридичні школи університету.

Студенти можуть вибрати отримання диплома про право з кількох причин. Для студентів-першокурсників юридичні сертифікати можуть бути способом налаштувати юридичну програму відповідно до конкретних академічних інтересів або кар’єрних цілей. Юридичні сертифікати також можуть надати доступ до вищих рівнів юридичної освіти, як LLM. Деякі роботодавці можуть прихильно дивитися на юридичні сертифікати як на гарантію кваліфікації кандидата та відданості галузі права. У більшості випадків для вступу на програму отримання сертифіката юриста необхідно, щоб студент був студентом права; проте деякі сертифікати є міждисциплінарними і можуть здаватись студентами інших предметів, таких як бізнес або медицина.

Майбутні адвокати можуть забажати отримати диплом юриста, щоб підвищити свою кваліфікацію та покращити свої шанси працювати у вибраній сфері. Юридичні сертифікати також можна використовувати, щоб продовжити кар’єру юридичного радника, юридичного консультанта або керівника юридичного відділу в корпорації чи бізнесі.

Якщо ви студент першого курсу права, ви можете розглянути можливість отримання сертифіката права. Сертифікати можна отримати за програмою, за якою ви вступаєте до аспірантури, або за допомогою окремого закладу. Деякі університети та юридичні школи пропонують отримати юридичні сертифікати онлайн або через програми дистанційного навчання. Якщо ви плануєте отримати диплом юриста без диплома юриста, важливо переконатися, що у вас є необхідні передумови та кваліфікація.

Нещодавно додані програми