Keystone logo
США

Дослідження Право в США 2024

Навчання в США

Право вчених ступенів у державах США більшість американських вимагають від заявників провести доктор юридичних наук (JD) ступінь в акредитованому юридичній школі. Цей трирічний курс навчання слід завершення чотирьох років бакалаврату з кожного предмету. Ця система значно відрізняється від багатьох інших країн, де студенти відразу ж вступають в юридичну школу після закінчення середньої школи; вважається професійним академічним поле, JD дорівнює диплом про вищу освіту. У той час як менш поширені, деякі школи пропонують річну магістра права (LLM), який пропонує можливості для спеціалізації, а також престижний академічний докторську ступінь у галузі права доктор юридичних наук (доктор юридичних наук). Перед тим, як дозволяє на практиці закон, більшість студентів на вимогу держави, в якій вони практикують, щоб пройти бар іспит і продемонструвати стандарти символів. Оскільки держави управляти бар, це може бути корисно для участі в юридичній школі в регіоні, де ви плануєте займатися.Вища освіта в США за даними Американської асоціації юристів (ABA), тобто в цілому 202 ABA затверджених юридичних шкіл в США перший рік доктор юридичних наук, як правило, фокусується на основних темах права, в той час як останні років може бути налаштувати відповідно до інтереси студентів. Хоча багато юристів неофіційно спеціалізуються, немає ніякого юридичного відмінності між типами практиці. Одна ознака юридичної школи навчання в США є використання методу Сократа, в якому студенти безпосередньо покликаного відповісти на питання, а не основних лекцій. Навчання варіюються залежно від школи ви відвідуєте, з середнім приватній школі навчання на загальну суму трохи більше $ 40000 відповідно до US News і World Report. Знову-таки, збори можуть варіюватися від одного навчального закладу до іншого. Графік слідуючи стандартної американської академічному календарі для здобуття вищої освіти з вересня по травень. У той час як попадання в юридичній школі в СШАінтенсивно конкурентні, міжнародні студенти користуються все більшим попитом. Робота в законодавстві, як правило, вважається як прибутковим і корисним. Крім того, дослідження показують, що адвокат зайнятості за останнє десятиліття випереджає більшість інших професій. Велика кількість випускників юридичних факультетів воліють не працювати в якості юристів, а пошуком кар'єру в бізнесі, уряді та інших галузях промисловості.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  944
 • Частка комунальних послуг

  65
 • Підписка на Інтернет

  65
 • Місцевий транспорт

  64

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  5

Про США

Сполучені Штати Америки розташовано в Північній півкулі в Північній Америці, на південь від Канади і на північ від мексиканського кордону. Він складається з 50 держав: 48 суміжних держав, а також на Алясці і Гавайських островах. Суспільство США настільки ж різноманітна, як і сама країна. Там немає кастова система, хоча деякі можуть заперечити, що точка, враховуючи нинішній економіка. Є багато підприємців і багатих людей, які зробили їх власну долю, і є робочі Фабрика з виробництва мінімальної заробітної плати. США є великою країною з великою кількістю свобод для тих, хто хоче зробити це місце їх вчитися або жити. Навчання в США пропонує безліч цікавих можливостей. Високо на список атрибутів США 'и є екстраординарним система вищої освіти, що робить його вельми бажаною місцем для іноземних студентів, у тому числі тих, хто шукає юридичних градусів. Правова система США СШАправова система включає в себе взаємопов'язану систему стримувань і противаг, показуючи судові, регулюючі та державні органи влади. Разом, ці організації управління і виконання законів країни через федеральними, державними та місцевому рівнях. Конституція США наділяє особливими повноваженнями з його федеральним урядом, який володіє юрисдикцією щодо деяких випадках - наприклад, тих, які пов'язані федеральні закони, іноземні уряди і конфліктів між державами. Крім того, кожна держава має свої власні керівні особи. Кожна партія має право на судовий розгляд за участю присяжних засідателів, що складається з 12 громадян, які оцінюють докази і винести вирок. Більшість судових справ в США вирішуються до досягнення суді у правовій руху або врегулювання до досягнення судовий розгляд. Юристи невід'ємною частиною правової системи США і несуть відповідальність за пропаганду від імені своїх клієнтів. Вони мають ліцензії з боку держави, в якій вони практикують.

Вимоги щодо візи

1) Віза F. Цей тип візи призначений для іноземних студентів, які мають намір здобути науковий ступінь в акредитованому коледжі чи університеті США або вивчати англійську мову в університеті чи інституті інтенсивного вивчення англійської мови. Існує три типи віз F:

 • Візи F-1 для студентів денної форми навчання;
 • Візи F-2 для утриманців власників візи F-1 (подружжя та неодружені діти віком до 21 року, включаючи одностатеві подружні пари);
 • Візи F-3 для «прикордонних пасажирів» – мексиканських і канадських студентів, які проживають у своїй країні походження, відвідуючи школу неповного або денного дня в США.

2) Віза M – цей тип візи призначений для іноземних студентів, які хочуть брати участь у неакадемічних або професійно-технічних навчаннях або навчатися в закладі США. Існує три типи віз М:

 • Візи М-1 для студентів, які навчаються в професійно-технічних або неакадемічних формах навчання;
 • Візи М-2 для утриманців власників візи М-1;
 • Візи M-3 для «прикордонних пасажирів», як у візах F-3, але для професійного або неакадемічного навчання.

3) Віза J – цей тип візи призначений для відвідувачів міжнародного обміну, які беруть участь у програмах у США, які сприяють культурному обміну. Усі заявники мають відповідати критеріям прийнятності відповідної програми та фінансуватися приватним сектором або державною програмою. Володарі J-віз зазвичай залишаються в США на короткий проміжок часу, можливо, один або два семестри. Власники віз J-1 повинні будуть повернутися до своєї країни щонайменше на два роки після закінчення програми обміну. Існує два типи віз J:

 • Візи J-1 для студентів по обміну за відповідною програмою обміну;
 • Візи J-2 для утриманців власників візи J-1.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

віза F; М віза; J віза

Ціна та валюта

USD 200

Ви повинні сплатити збір SEVIS (200 доларів США), який покриває вартість комп’ютерної системи, яка використовується для реєстрації вашого перебування в США. Перейдіть на сторінку https://fmjfee.com/index.html , щоб сплатити збір, а також обов’язково роздрукуйте копію квитанції та принесіть її на візову співбесіду. Ви повинні сплатити збір SEVIS принаймні за три дні до дати візової співбесіди.

Вам також потрібно буде додатково сплатити 160 доларів США за візовий збір у вашій країні в посольстві чи консульстві США або в банку, визначеному посольством.

Хто може подати заяву на візу?

Всі іноземні студенти, які приїжджають навчатися в США, повинні подати заявку на візу F, J або M.

Де можна подати заявку?

Онлайн

Кожне посольство США має веб-сайт із інструкціями щодо запису на візову співбесіду та іншою інформацією щодо процесу подання візової заяви.

Веб-сайт:http://www.usembassy.gov/

Як оформити заявку?

 1. По-перше, ваша школа або університет надішле вам форму, яка підтверджує, що вас прийняли до установи, уповноваженої Службою громадянства та натуралізації США (USCIS) для зарахування студентів-неіммігрантів
 2. По-друге, вам потрібно буде записатися на візову співбесіду та сплатити певні збори.
 3. По-третє, Сполучені Штати використовують нову анкету на неімміграційну візу DS-160, яку слід заповнювати онлайн. Ця форма замінює всі інші форми.
 4. По-четверте, підготуйтеся до візової співбесіди. Важливо, щоб ви подали заявку на отримання візи заздалегідь, оскільки це дасть вам додатковий час, якщо виникнуть затримки в посольстві або якщо ви бажаєте оскаржити рішення у разі відмови. Важливо, у що ви одягнені, а діловий одяг доречний.

Документи, необхідні для візової співбесіди, можуть включати:

 • Паспорт дійсний щонайменше шість місяців після періоду вашого перебування в США. Вам також може знадобитися взяти з собою всі ваші діючі та старі паспорти.
 • Підписана форма I-20 SEVIS або DS-2019 (включаючи індивідуальні форми для подружжя/дітей)
 • Форма DS-7002 (тільки для аплікантів на візу J-1 Trainee та Intern)
 • Квитанція про оплату SEVIS
 • Сторінка підтвердження заявки DS-160 зі штрих-кодом та ідентифікаційним номером програми
 • Квитанція про сплату збору MRV
 • Роздрукована копія листа про призначення візової співбесіди
 • 1-2 фотографії у форматі, описаному у вимогах до фотографій.

Ви також повинні бути готові надати такі документи:

 • Стенограми та дипломи попередніх навчальних закладів
 • Результати стандартизованих тестів, які вимагає навчальний заклад, наприклад TOEFL, LSAT, GRE, GMAT тощо.
 • Фінансові докази того, що ви або ваш спонсор (тобто батьки чи державний спонсор) маєте достатньо коштів для покриття ваших витрат на навчання, подорож і проживання під час вашого перебування в США.

Ви також можете взяти з собою окремий письмовий список усіх ваших попередніх роботодавців і шкіл, які ви відвідували, для довідки.

Коли слід подавати заявку?

Подача заявки на отримання студентської візи в США може бути тривалим процесом, тому обов’язково почніть готуватися заздалегідь – принаймні за три-п’ять місяців до початку курсу. Студентські візи можуть бути видані за 120 днів до дати, зазначеної у вашій формі I-20. Візи для відвідувачів обміну можуть бути видані в будь-який час до дати в DS-2019.

Час обробки

3 Months

Можливості роботи

Візи F1 і J1 дозволяють працевлаштуватися в США під час вашого перебування, тоді як віза M1 ні. Студенти з візами F-1 можуть працювати в кампусі 20 годин на тиждень або менше. Студенти, які бажають працювати довше та за межами кампусу, повинні отримати попередній дозвіл від Служби громадянства та імміграції США (USCIS). Власники візи J-2 можуть запитати дозвіл на роботу в USCIS. Власники віз F-2 і M не мають права працювати і повинні отримати відповідну робочу візу, якщо шукають роботу.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Найпоширенішою причиною відмови в отриманні студента або відвідувача за обміном є те, що особа, яка подає заяву на візу, не довела візовому офіцеру, що вона повернеться до своєї країни після завершення навчання в США. Якщо вам відмовлено у візі можливо, ви можете щось зробити, щоб скасувати відмову, і ви можете оскаржити це рішення. У більшості випадків вам потрібно буде надати додаткову документацію, яка не була представлена разом із початковою заявкою.