Італія

Найкращі університети для Право Програми в Італія 2023

Кількість установ: 220
  • Bologna, Італія
  • Trondheim, Норвегія

  EIT RawMaterials Academy - RaMES пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.

  • Rome, Італія

  Euroinnova International Online Education розпочала свою діяльність понад 20 років тому. Маючи на меті революцію в секторі онлайн-освіти, ця навчальна школа розвивається з метою надання своїм учням можливості відчути особистий і професійний ріст завдяки виключно практичній підготовці.

  • Poitiers, Франція
  • Iași, Румунія
  • + 5 Більше

  Європейський кампус міст-університетів (EC2U) — це мультикультурний та багатомовний альянс, що складається із семи давніх, освітніх та дослідницьких, місцевих та глобальних університетів із чотирьох різних регіонів Європейського Союзу: Університет Коїмбра, Університет Ясси, Університет Єни, Університет Павії, Університет Пуатьє (координатор), Університет Саламанки та Університет Турку. Амбіція Альянсу полягає в тому, щоб створити інноваційний простір, який дозволить вільно переміщатися між сімома університетами та пов’язаними містами.

  • Barcelona, Іспанія
  • Esch-sur-Alzette, Люксембург
  • + 6 Більше

  Консорціум європейських університетів розробив нову інноваційну пан’європейську програму EUMaster4HPC, зосереджену на високоефективних рішеннях. EUMaster4HPC об’єднує провідних гравців у галузі HPC-освіти в Європі, щоб підготувати наступне покоління висококваліфікованих і талановитих експертів HPC для здійснення європейської цифрової трансформації. EUMaster4HPC спирається на інноваційну навчальну програму та парадигми викладання, академічну досконалість, високоякісних експертів світового класу, доступ до суперкомп’ютерних центрів і сильну підтримку галузі.

  • Rome, Італія

  Università Europea di Roma – це італійський приватний юридично визнаний університет, заснований у 2005 році, який швидко зростає з точки зору студентів, дослідницької співпраці та інноваційних проектів. Наша академічна пропозиція включає ступені бакалавра та магістра, які викладаються англійською та італійською мовами, численні курси післядипломної освіти та докторську ступінь. Він характеризується інтерактивним та динамічним методом навчання, який забезпечує високу якість його академічного змісту та тісний контакт з викладачами, створюючи автентичну академічну спільноту, де студенти знаходяться в центрі інноваційного освітнього проекту. Будучи частиною міжнародної мережі католицьких університетів, розташованих у США, Іспанії, Мексиці та Чилі, UER пропонує своїм студентам широкий спектр міжнародного досвіду: обміни, стажування за кордоном, подвійні дипломи, міжнародну літню школу та багато іншого. UER також розвиває м’які навички студентів і готує їх до працевлаштування після закінчення навчання за допомогою семінарів, соціальної відповідальності та стажування. Сучасний кампус Università Europea di Roma розташований лише за 10 хвилин їзди громадським транспортом від центру Риму, одного з найхаризматичніших міст світу, завдяки його п’янкій суміші приголомшливих руїн, вражаючого мистецтва та яскравого життя. вуличне життя Завдяки нашій академічній досконалості, індивідуальній освітній діяльності та міжнародному досвіду навчання, «Ми навчаємо людей, ми навчаємо професіоналів».

  • Rome, Італія

  Європейський інститут інновацій для сталого розвитку (EIIS) — це наукова компанія, яка розробляє інноваційні рішення для компаній, академічних кіл, установ і підприємців, щоб полегшити та сприяти інноваціям для сталого розвитку. У EIIS люди об’єднуються, щоб досягти екологічної, соціальної та економічної стійкості через освіту, дослідження, постійні експерименти. В EIIS немає ні професорів, ні студентів, лише люди, зацікавлені в тому, щоб навчання більше не було результатом пасивного процесу, а захоплюючою діяльністю, що визначається безперервною взаємодією.

  • Milan, Італія
  • Cremona, Італія
  • + 2 Більше

  Студенти та випускники Università Cattolica відчувають щастя бути частиною найбільшого приватного університету в Європі. Він характеризується твердою прихильністю до надання спеціалізованих послуг студентам і його визнаною академічною якістю. Навчання в Каттоліці означає навчання в міжнародному контексті, у якому є представники понад 160 різних національностей у наших чотирьох кампусах, але в душі італійці. Що справді відрізняє наш університет, так це різноманітність кампусу та безмежні можливості, які сприяють налагодженню контактів і можливостям кар’єрного росту на основі розташування наших п’яти кампусів у Мілані, Брешії, П’яченці, Кремоні та Римі.

  • Rome, Італія

  Університет Рома Тре - це молодий університет для молоді. Заснована в 1992 році, вона стрімко зросла як з точки зору студентів, так і пропонованих курсів. Він отримав відмінний рейтинг серед найвидатніших академічних рейтингів, особливо в молодших університетах. Університет Рома Тре складається з 13 відділів, які пропонують ступінь бакалавра та магістра, аспірантуру та курси підвищення кваліфікації, аспірантуру та спеціалізовані школи.

  • Neuchâtel, Швейцарія
  • Leicester, Великобританія
  • + 1 Більше

  CIES — Міжнародний центр спортивних досліджень — це незалежний навчальний центр у Невшателі, Швейцарія. Він був створений у 1995 році як фонд між Міжнародною федерацією футбольних асоціацій (FIFA), Університетом Невшателя, містом і штатом Невшатель.

  • Rome, Італія

  Eastwest European Institute є незалежною організацією, що спеціалізується на геополітичному аналізі, організації наукових заходів та навчальних проектів, орієнтованих на міжнародні справи та глобальну динаміку, для студентів та професіоналів.

  • Rome, Італія

  La Business School MELIUSform eroga, dal 1996, Executive Master, Master Specialistici e Corsi di Specializzazione nelle guenti aree: Finanza & Controllo, Human Resources, Lex & Tax, Marketing, Innovation Management & Digital Transformation, Sanità, Business Management.

  • Viterbo, Італія

  University of Tuscia (UNITUS) оголошує публічний відбір для вступу іноземних студентів на курси 2-го циклу міжнародного ступеня (2 роки магістра) на 2022/2023 навчальний рік. Університет призначить 59 стипендій найбільш гідним неіталійським студентам, які вперше вступлять до італійського університету, що покриває більшість витрат на виїзд, включаючи університетські збори.

  • London, Великобританія
  • Ragusa, Італія
  • + 1 Більше

  Auream Phoenix University for Women (APUW) — це перший приватний міжнародний університет з дистанційним навчанням, спеціально створений для навчання жінок. APUW дозволяє кожній жінці, зайнятій на роботі та сім’ї, навчатися та досягати своїх академічних цілей, залишаючись у комфортному середовищі власного дому. Наш університет звертається до жінок-лідерів, які мають виграшний настрій, жінок з яскравими, динамічними особистостями, незалежних мислителів і жінок, які усвідомлюють, що є точкою відліку у своїй громаді. Наша основна увага приділяється тестуванню навичок та компетенцій для академічної сертифікації. Дипломні програми Aurea Phoenix University for Women розроблені за методом APEL (Accreditation Preor Experiential Learning), щоб надати активно працюючим жінкам, які мають не менше 5 років професійного досвіду, можливість отримати ступінь, не нехтуючи своїми сім’ями.

  • Milan, Італія

  Бікокка - це молодий університет, який з'єднає вас зі студентами з усього світу. Тут ви будете не просто студентом. Ви станете членом світової спільноти. З моменту свого заснування Університет Мілано-Бікокка вийшов за межі своїх кордонів, уклавши різноманітні угоди з європейськими та неєвропейськими університетами.

  • London, Великобританія
  • Helsinki, Фінляндія
  • + 5 Більше

  Програми Літньої цифрової школи EIT відкриті для студентів бакалаврів і магістрів, молодих професіоналів та інших, хто хоче глибше зануритися в нові цифрові технології, навчитися перетворювати технології на бізнес і, зрештою, запустити глибокотехнологічні стартапи. Навчайтеся у викладачів і співробітників наших найкращих технологічних університетів-партнерів ЄС. Отримайте практичний досвід через корпоративні кейси, проектну роботу та співпрацю. Конкурентоспроможна ціна навчання. Насолоджуйтеся зустрічами та спілкуванням зі студентами-однодумцями з усього світу!